Nadir - 100 de aventuri

b0d0

Un Nimeni Celebru ...
Registered
Full Member
In general cantaretii se regasesc in ceea ce canta sau daca nu in totalitate cat de putin traiesc ceea ce canta asa este cazul si lui Nadir care a adus cu el o piesa noua si anume 100 de aventuri .

Randi este cel care a compus noul single al lui Nadir. "Piesa “100 de aventuri' a fost ideea mea, chiar am trait o suta de aventuri cu o singura femeie. Am acest titlu in cap de vreo sase luni si ma bucur ca Randi mi-a inteles ideea si a compus o piesa care sa transmita ceea ce imi doream. Va doresc si voua sa intalniti persoana care sa va faca sa simtiti ca fiecare zi din viata voastra este o aventura palpitanta si placuta", declara Nadir.
Videoclipul este regizat de catre Anton Sandu si surprinde interactiunea dintr-un cuplu, in care femeia isi tachineaza partenerul si ii arata, treptat, numeroasele sale ipostaze. Ca o gheisa moderna, Cristina, protagonista clipului, il seduce pe Nadir prin multiplele personaje interpretate.
Nadir este un artist care a evoluat constant, cu zeci de milioane de vizualizari pe YouTube pentru piesele lansate, solo sau in colaborare cu artisti consacrati, precum Randi, Loredana Groza sau Alexandra Stan.

Oare sa fii avut cantaretul nostru chiar 100 de aventuri ? Probabil si fanele lui se intreaba dar cine stie cand putem afla adevarul despre aceasta intrebare ..

Dar haideti sa vedem videoclipul iar apoi sa ne dam cu parerea ..
 
Loading...
Back
Sus