Monezi de care sa te feresti .

schoolOFdj

Active Member
Registered
Full Member
Plexcoin
https://coinmarketcap.com/currencies/plexcoin/

Motiv ,omul principal din spatele acestei monezi este la inchisoare acum ,si este cercetat pentru scam .Vanzare de token si colaborari cu alte ico individuale pentru manipulare pret la aceste ico's.Deocamdata cazul este in curs de cercetare in Canada.
 
Ultima editare:
Oricine iti poate face un coin si daca esti putin bun la marketing poti face milioane de dolari. Cate din coin pe baza de token au aparut si disparut imediat dupa ce au incasta banii?
Eu nu investesc bani reali in astfel de coin pe baza de token.
Voi face un tutorial cum isi poate face oricine un coin pe baza de token.
 
eu nu gasesc nimic despre universa, moneda lansata de rusi acu niste zile. nu gasesc pe nicaieri ce pret are momentan si ce mai e cu ea. si ei dadeau 50 unitati.
 
o alta moneda care e bine sa va feriti este little coin parerea mea .

pe reddit fondatorul Charlie Lee spune ca ,a vandut toate monezile si a donat , asadar piata poate fi rea pentru little coin , deoarece nu spune la cine lea vandut si cu cat, dar cine le are poate influenta foarte mult pretul la moneda in viitor , fie poate urca foarte mult si la fel poate scade enorm in asa fel sa te faca sa plangi la trading de monede, asadar aceasta moneda pentru mine devine exact ca la pariuri poti pierde totul si cu 0,0001 % sansa pentru biletul castigator .Si uite asa se ingreuneaza situatia incet incet ca la forex .Acest scop sigur este pentru un as in mana la masa greilor pe trade .Iar pentru mine daca as avea bani si as cumpara nu as astepta ani de zile daca scade aceasta moneda poate speria lumea si se va ajunge iar la o mica asa zisa criza , unde speculanti iar vor profita si iar vor face bani .Cu siguranta este un plan de viitor .Deasta sunt o gramada de monezi ...



CNBC: "So, you prefer to use fiat currencies over using crypto?"
  • awkward silence ensues...

asadar ajungem iar de unde plecam , Barem Lee este primul fondator din lumea crypto care recunoaste ca a vandut tot ,Mai are lumea incredere in aceasta moneda >?
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus