Monetizare site adult

Cerere trimisa acum cateva minute si primit banii.
Vezi atașament 1044
Sa ma dau si eu mare :))

image.png
 
In cele din urma dupa ce am scos o tona de bannere si am lasat doar de 250/250 vad ca am facut si eu ceva banuti , deci pana la urma e dupa cum ai noroc .
 
In cele din urma dupa ce am scos o tona de bannere si am lasat doar de 250/250 vad ca am facut si eu ceva banuti , deci pana la urma e dupa cum ai noroc .
trebuie optimizat maxim, daca umpli de bannere nu faci nimic altceva decat sa iti plistisesti userii! tine putin si bun! Nu conteaza ca pui publicitate de la noi sau alte fime
 
Am intrat acum si mi am facut cont! am incercat sa creez un banner si pop up dar ma obliga sa pun la sursa de trafic ceva...nu functioneaza fara....si nu pot pune nimic.....la suport scrie ca sunteti disponibili 24/7.... dar nu e nimeni....
 
Mergi la marketplace si alege o oferta de acolo. Iar smart link trebuie sa faci o sursa si alege tipul de banner. Acel banner poate fi pus oriunde, iar url este pentru traking.
 
La oferta asta ''Install WorldWide - Direct Download - app install - "The Movie"
Eu nu folosesc astfel de oferte.
Aia cu chat merge destul de bine vad. Castigi la fiecare mesaj trimis de user.
 
Am intrat acum si mi am facut cont! am incercat sa creez un banner si pop up dar ma obliga sa pun la sursa de trafic ceva...nu functioneaza fara....si nu pot pune nimic.....la suport scrie ca sunteti disponibili 24/7.... dar nu e nimeni....
Salut, chiar incercam sa fim disponibili 24/24 dar nu mereu reusim. Nu ne notifica aplicatia ca e cineva in chat cateodata, dar, cum vedem mesajele lasate in chat de voi scriem pe mail si incercam sa rezolvam. In intervalul 09:00-23:00 gasesti pe cineva sigur, de multe ori si noaptea tarziu e cineva online dar sunt zile cand suntem plecati din tara sau localitate si nu reusim sa fim chiar non-stop. In legatura cu sursa de traffic, trebuie adaugata neaparat, e numele pentru care vei vedea statisticile. E pentru tine, sa stii de unde vin banii, poti sa o numesti "facebook.com" sau "site-ul meu e cel mai tare" , e un simplu nume. Dupa ce ai adaugat o sursa de trafic mergi in smart Tools si genereaza bannerele sau ce altceva mai ai nevoie. Imi poti scrie si aici in privat daca mai ai nevoie de ajutor.
 
Salut, chiar incercam sa fim disponibili 24/24 dar nu mereu reusim. Nu ne notifica aplicatia ca e cineva in chat cateodata, dar, cum vedem mesajele lasate in chat de voi scriem pe mail si incercam sa rezolvam. In intervalul 09:00-23:00 gasesti pe cineva sigur, de multe ori si noaptea tarziu e cineva online dar sunt zile cand suntem plecati din tara sau localitate si nu reusim sa fim chiar non-stop. In legatura cu sursa de traffic, trebuie adaugata neaparat, e numele pentru care vei vedea statisticile. E pentru tine, sa stii de unde vin banii, poti sa o numesti "facebook.com" sau "site-ul meu e cel mai tare" , e un simplu nume. Dupa ce ai adaugat o sursa de trafic mergi in smart Tools si genereaza bannerele sau ce altceva mai ai nevoie. Imi poti scrie si aici in privat daca mai ai nevoie de ajutor.

Salut!
Cel putin unde am intrat eu la sursa de trafic nu puteam adauga nimic....am reusit sa pun pe site 2 bannere de 250/250 care apareau negre cu un cerc verde pe mijloc....ma asteptam la niste bannere animate sau macar poza....am avut doar cateva clicuri in 24 de ore! Cum sa atraga clientii sa dea clic un benner negru? am 2 bannere de la o alta firma si rata de clic este de 7 ori mai mare......
Nu am avut timp la momentul respectiv sa ma documentez mai amanuntit de oferta dumneavoastra atunci....dar cu siguranta o voi face!

Sa nu ma intelegeti gresit! Nu critic pe nimeni! Dar acele bannere negre nu au nici o logica din punctul meu de vedere!
 
Loading...
Back
Sus