JOB Microjob - este cineva interesat?

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
E cineva interesat de microjob-uri? Eu si alte persoane avem cateva task-uri pentru proiectele care le rulam.
Daca esti interesat posteaza mai jos si vei primi detalii.
Pentru a nu ne pierde timpul va rog sa postati doar daca sunteti interesati si nu pentru a culege info.
 
Nu vreau sa fiu hater dar asta e o alta "teapa" ... cu cuvinte romanesti ...
@AlexH daca postezi un microjob posteaza frate ceva ce poate face si un puradel de 12 ani, nu conditii peste conditii ...
 
Nu vreau sa fiu hater dar asta e o alta "teapa" ... cu cuvinte romanesti ...
@AlexH daca postezi un microjob posteaza frate ceva ce poate face si un puradel de 12 ani, nu conditii peste conditii ...
O alta teapa???
Atitudinea ta ..e de nedescris prin multe topicuri...chiar te urmaresc de ceva vreme ...si nu pot intelege de ce esti asa nervos pe absolut ori ce topic se deschide pe Roforum...
Ce este asa greu de inteles de aici:
Pentru a nu ne pierde timpul va rog sa postati doar daca sunteti interesati si nu pentru a culege info. .
Cred ca chiar erai curios de job..dar iti e rusine sa scrii: Interesat :))))
Crede-ma si eu eram curios de acest job ..stiu ca @AlexH plateste super bine ...dar...vorba lui Ilie Vlogerul....ma retrag o vreme :))))))
 
Imi cer scuze daca s-a inteles gresit, eu m-am referit la faptul ca un micro job ar fi trebuit sa fie facut de oricine ... eu daca sunt un pleb, si tu postezi ca ai un micro job, eu sa pot sa-l fac ... nu vreau sa intru in detalii dar de aici si postul ...
@CiNiK ma bucur ca ma urmaresti cu atitudinea mea de nedescris. Nu culeg info, si nici nu mi-e rusine sa scriu interesat, daca as fi fost.
"Crede-ma si eu eram curios de acest job .....dar......ma retrag o vreme :))))))"
Ai spus exact ce trebuia sa spui.

@AlexH sterge mesajele acestea, ca ruineaza postul, inclusiv primul.. Sper ca nu te deranjeaza ca imi spun parerea.
 
Imi cer scuze daca s-a inteles gresit, eu m-am referit la faptul ca un micro job ar fi trebuit sa fie facut de oricine ... eu daca sunt un pleb, si tu postezi ca ai un micro job, eu sa pot sa-l fac ... nu vreau sa intru in detalii dar de aici si postul ...
@CiNiK ma bucur ca ma urmaresti cu atitudinea mea de nedescris. Nu culeg info, si nici nu mi-e rusine sa scriu interesat, daca as fi fost.
"Crede-ma si eu eram curios de acest job .....dar......ma retrag o vreme :))))))"
Ai spus exact ce trebuia sa spui.

@AlexH sterge mesajele acestea, ca ruineaza postul, inclusiv primul.. Sper ca nu te deranjeaza ca imi spun parerea.
Nu esti la prima abatere in care acuzi si scrii prostii.
Daca doresti sa aplici bine daca nu NU.
Eu cred ca ti se ofereau detalii ce si cum sa faci.
 
sunt si eu interesat dar doar pentru a imi testa abilitatile, deci gratis maxim jumate de ora pe zi. Probabil nu sunt eligibil dar cine stie poate cineva are nevoie....
 
Loading...
Back
Sus