Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Metode de promovare pe facebook care genereaza leads

Discuție în 'SEO si promovare' creată de AlexH, 22 Mai 2017.

1. AlexH
    Mischievious

AlexH Merg pe strada catre Mine... Membru personal Administrative SEO Expert Freelancer

Aprecieri primite:
    5.298
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $6.112,22
    Aceasta metoda contine doua campanii pe facebook pentru a avea succes.
    Nu garantez rezultate si fiecare o foloseste in functie de nevoile sale.

Stim ca secretul la reclama pe facebook este audienta. Cu cat aceasta este mai exacta cu atat rezultatele sunt mai bune.
    Daca e folosita cu cap, atunci poate da rezultate foarte bune.

Hidden Content:
    **Hidden Content: Content of this hidden block can only be seen by members of (usergroups: Administrative, Full Member, Graphic Designer, Moderating, Payer, Registered, SEO Expert, Sponsor, Support Official, VIP Club, Web Designer).**

Am scris ce tine pe partea de facebook. Nu include landig page, cum se face o postare pe facebook, articol pe blog, pagina de comanda si restul care trebuie sa va dati seama singuri.
    Cele scrise mai sus sunt de ajuns pentru a va face o idee cum sa rulati o campanie pe facebook. Acest pont pe unele bloguri de specialitate se vinde de la 150$ in sus.

Publicitate

xenno, Oprisan Alina, neo și alți 2 apreciază asta.
  2. Peter Pony

Peter Pony Well-Known Member VIP Club Registered Full Member

Aprecieri primite:
    700
    Puncte trofeu:
    93
    Credit:
    $900,15
    Am si eu o intrebare despre promovarea pe facebook. Astia cer bani dupa cum esti imbracat? adica pe o pagina imi apare asa.
    site.png
    adica pentru 21 lei la pana 6700 persoane...

Iar pe alta pagina.. care este setata cred ca e pentru vanzare produs.. imi apare asa
    vand.png
    adica cu 41 lei (dublu) ma adresez la 520 persoane?

Daca este cineva care ma poate lamuri...

Oprisan Alina apreciază asta.
  3. Sencuart

Sencuart Member Registered Full Member

Aprecieri primite:
    55
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $66,19
    Cred ca este in functie de ultimele statistici ale paginii pe care ai avut vizualizarile. Asa iti apare ca sa te motiveze sa cumperi promovare, dar cand ajungi in pragul de a configura campania pretul este la fel daca folosesti in mare parte aceeasi perioada, locatie etc.

Multumesc @AlexH pentru metode!

Oprisan Alina, Peter Pony și YooProJecT apreciază asta.

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Încărcare...

Distribuie pagina asta