Mediavenus SCAM - Tepari

MediaVenus, nici pe forumul asta nu scap de tine fratele meu.
Ce firma mare va prezentati voi atata timp cat va faceti reclame pe forumuri ?
Pe rst va-ti luat`o urat si numai merge ca ati ars o gramada de persoane.
Chiar e nevoie sa vin cu log-urile la discutii pe skype + poze + ca nici pana la ora actuala eu nu cunosc motivul banari mele la site-ul vostru ?

NU RECOMAND SUB NICI O FORMA DECAT CELOR CARE VOR SA FACA BANI DOAR PT ALTII (adica pt MediaVenus) SI NU STIE CUM SA O FACA !!!
 
Danalex ....eu nu pot spune acelasi lucru....am primit peste 5 plati...dintre care 2 transfer bancar......am siteuri de filme si seriale....castiga undeva la 15 usd pe sapt...sunt multumit

La 15$ pe saptamana sunt de acord cu tine, eu in prima luna am facut peste 200$ si am zis sa nu ii scot ca fac luna viitoare mai mult si scot ceva mai gros, si asa a fost am facut undeva la 350$ ... si cand a fost sa primesc bani fix ( _!_ ) , ban direct fara nici un fel de motiv stiut. am incercat sa iau contact pe skype cu ei dar raspunsul a fost "verificam si anuntam" culmea este ca din noiembrie si pana acuma ei tot verifica .... nimic nici un semn...
Poate la sume mici sunt de acord cu voi dar la restu ... chiar deloc , si nu sunt primul ! daca dai in google si cauti o sa vezi o gramada
 
Am un amic, de curand ia sters contul cu 577$ si nu ia trimis nici un email ca sa-l anunte de itentia lor, dupa parerea mea nu mai este o firma serioasa!
 
Cand veti inceta sa va pacaliti partenerii? Si asa mai aveti doar cativa webmasteri cu care lucrati. Sa iti bati joc de parteneri cu care colaborati de peste 1 an... sunteti de nepretuit!
 
Cand veti inceta sa va pacaliti partenerii? Si asa mai aveti doar cativa webmasteri cu care lucrati. Sa iti bati joc de parteneri cu care colaborati de peste 1 an... sunteti de nepretuit!
BRAVVO !!!!!!!!!
În primul rând, ar trebuii sa raspundă la suport ”””
CAND,. SAU CUM.!? ne poate explica doar noul angajat(a).


FII TRANSPARERNT SI SPUNE-TI LUCRURIOR PE FATA
 
Loading...
Back
Sus