MediaVenus - retea de publicitate

eu de cand sunt la ei de doua luni folosesc cu incredere exchangex.ru , o firma de incredere care iti face exchange webmoney in diferite metode cum ar fi paypal,etc si sunt destul de rapizi, ar mai fi o metoda retragere wire din webmoney dar nu recomand mi a luat comision 40dolari si 6zile pana au intrat,singura metoda mai putin costisitoare ar fi exchange
 
Le-am trimis ticket insa mie mi se contorizeaza clikurile si vizitele :?
atata timp cat nu se afiseaza reclamele nu ai sa faci clickuri pt ca clickurile se dau de catre vizitatori deci nu faci ... pe mine m-a tinut la un site nou de vineri pana miecuri am asteptat sa rezolve ... nu stiu ce tot erori au
 
Mi-am facut si eu cont acum.. dar vad ca la "portofele" e doar Webmoney si inca unul de care nici macar n-am auzit... Voi tine o unitate de testare. In cat timp se aproba? Traficul e de cca 25k/zi si 64% feminin
 
Cum e mai bine sa scot banii? Webmoney sau capitalist? ca doar astea doua au mai ramas la voi.
Care dintre cele doua de mai sus imi poate transfera banii pe card?
 
Deci am avut Paxum - Am primit Banii si am schimbat pe Credit card acum 2 zile. DACA aceste 2 au DISPARUT cum primesc Banii? Trebuie sa schimb iara metoada de plata ? Sa fac iara conturi in STANGA - DREAPTA?
Sau o sa-i primesc prin credit card la cum mi-a fost setat inainte sa il scoateti?
 
Loading...
Back
Sus