Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

[MB] Salut

Discuție în 'Introducere membri' creată de Eduard E, 7 Aug 2017.

1. Eduard E

Eduard E Member Registered Full Member

Aprecieri primite:
    69
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $153,84
    Salut baieti !
    Din pacate am inceput cu stangul, am fost un betivan ratat (si inca sunt) dar partea buna este ca as vrea sa reincep cu piciorul drept. Sper sa nu mi-o luati in nume de rau, in special @AlexH .... Sunt aici sa ajut cat si sa cer ajutor daca este cazul, cred cu tarie ca toti suntem incepatori la un moment dat, oricare ar fi acela. Stiu ca am suparat cateva persoane in posturile mele anterioare si e greseala mea, sper sa reparam problema si in special ii cer scuze lui alexH nu ca este "sefu la bani" ci ca l-am stresat mai mult decat trebuia.
    Acestea fiind zise sper sa-mi fie iertate greselile mele precum si gresitilor nostri acum si-n vecii vecilor ADMIN.

Publicitate

Oprisan Alina, YooProJecT, Ovidiu Bokar și alți 2 apreciază asta.
  2. AlexH
    Aggressive

AlexH Merg pe strada catre Mine... Membru personal Administrative SEO Expert Freelancer

Aprecieri primite:
    6.154
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $7.094,18
    Oprisan Alina și Eduard E apreciază asta.
  3. Ovidiu Bokar
    Inspired

Ovidiu Bokar Live every day to the fullest - in moderation. VIP Club Registered Full Member

Aprecieri primite:
    298
    Puncte trofeu:
    63
    Credit:
    $564,23
    Nu traim in trecut, ne intereseaza doar prezentul si viitorul. Bun venit!

Oprisan Alina și Eduard E apreciază asta.

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Încărcare...