Oferta Logo si banner

Salut,
Daca oferta e inca valabila, as dorii si eu un logo!
Multumesc!
logo_fifo.png
 
L-am si pus live logo-ul http://fifo.cc
Uitasem sa intreb, poti sa imi dai cumva si PSDul sau o versiune mult mai mare? min 1280px per 800px pentru a putea modifica si atasa imaginile in google store!
 
Ultima editare:
Salut! Daca mai faci logo-uri, desigur, imi pot face si mie unul pentru blogul Lospa.ro?
Text - Lospa.ro
Dimensiuni - 336x71 (nu neaparat, si dimensiuni apropiate)
Culori - orice culoare, de preferat negru cu rosu, albastru cu negru si background transparent
Element(e) grafic(e) - mai multe fețe (gen - o comunitate), o persoana cu un laptop langa, ceva despre blogging, ce doresti si crezi ca prinde mai bine.
Nisa - este un blog generalist.
Daca doriti sa faceti logo-ul (urile), bineinteles. Mersi fain!
logo_lospa_1.png
 
@cnusi As vrea si eu 2 bannere.
Marime : 728/90 si 250/250
Tema: sms marketing
culori: vii care atraga atentia
Text: SMS Marketing - Oferta Promotionala - Lista 10.000 numere telefoane doar 4.99 Euro

Vezi tu cum le aranjezi sa arate bine.


Multumesc
 
Cnusi te mai supar inca odata , cand ai timp poate-mi faci te rog si un banner micut 250/250 pentru gadgeturi.info , nu e graba doar cand esti liber si ai timp la discretie , o zi buna .
 
Recomandare la toti care au primit logo sau banner.
Cand primiti produsul pe langa acel Multumesc recomand sa dati un Like la post.
Pe acest forum prin like la post si topic se trece la urmatorul nivel. Cred ca @cnusi merita din plin un like de la voi.
 
Salutare,
Imi poti face si mie un logo pentru invacante.ro?
Multumesc,
 
Salut!
O sa-mi trebuiasca un banner de 728x90 pentru Lospa.ro . Daca doresti si ai timp sa-mi faci, desigur.
Tema: blogging
Culori: verde, albastru, rosu, portocaliu (ceva ce da bine, culori deschise/vii)
Text: Lospa.ro - Un blog personal cu idei personale.
Mersi fain!
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus