Oferta Logo si banner

cnusi

Moderator
Membru personal
Moderator
Registered
Full Member
Web Designer
VIP Club
Oferta,creez logo si bannere, PNG, JPEG, GIF in photoshop, la cerere, deocamdata gratis, astept cererile ...
In cerere mentionati:
- Text(e)
- Dimensiuni
- Culori
- Element(e) grafic(e)
- Nisa
Reguli de solicitare logo, banner : Primul logo este la 1 postul, al doilea la 15 posturi, al treila la 30 posturi si tot asa. Plus fiecare sa dea like cand primesc produsul.

Portofoliu AICI
 
Ultima editare:
Cnusi hai ca sparg eu ghiata si am sa te rog sa-mi faci daca esti dispus si ai timp un logo asa cum consideri tu ca pica mai bine pe acest site :
gadgeturi.info

Pur si simplu las totul la alegerea ta si faci exact ce-ti place tie , mercik anticipat .
 
As vrea si eu un logo , simplu pentru a il pune peste covere/flyere la mixurile mele .
Gen cum au astia , deadmau5 / guetta / afrojak etc
Text : DjCyry
Marime : 200x80 sau cam asa ceva ,aprox.
Culoare : alb cred ca ar prinde bine , daca lasi psd-ul modific dupa in functie de flyer.
Ms
 
Cnusi multumesc mult s-a asezat ca turnat .Daca vreodata ai nevoie de un link , advertorial ceva pe ale mele bloguri sa-mi spui te rog , o seara buna .
 
Salut! Daca mai faci logo-uri, desigur, imi pot face si mie unul pentru blogul Lospa.ro?
Text - Lospa.ro
Dimensiuni - 336x71 (nu neaparat, si dimensiuni apropiate)
Culori - orice culoare, de preferat negru cu rosu, albastru cu negru si background transparent
Element(e) grafic(e) - mai multe fețe (gen - o comunitate), o persoana cu un laptop langa, ceva despre blogging, ce doresti si crezi ca prinde mai bine.
Nisa - este un blog generalist.
Daca doriti sa faceti logo-ul (urile), bineinteles. Mersi fain!
 
Loading...
Back
Sus