Loc de dat cu capul

Alex. Lasa sfoara acolo cum e si dai inainte. La un momenta dat vei roade sfoara cu dintii. Nu actiona la repezeala
Poate nu iti dai seama dar raspunsul tau Este unul bestial si de mare ajutor pentru toti.
Eu personal multumesc.
 
Salut ,doresc sa va intreb daca ma exprim corect din punct de vedere gramatical.

Programe De Afiliere Pentru Webmasteri
Sectiune dedicată pentru monetizare si metode de a face bani cu site-ul dvs, daca sunteti un webmaster aruncă o privire pentru a vedea ce metode de monetizare pot valorifica site-ul dvs.

Multumesc anticipat
 
...daca sunteti un webmaster aruncă o privire ....
daca sunteti un webmaster aruncati o privire

Eu asa as fi scris mai scurt si fara sa repet unele cuvinte,

Sectiune dedicată pentru monetizarea site-ului dvs, daca sunteti webmaster aruncati o privire pentru a vedea ce metode de monetizare pot valorifica site-ul dvs. !


sau

Sectiune dedicată pentru monetizarea site-ului dvs, daca sunteti webmaster aruncati o privire pentru a vedea ce metode pot valorifica site-ul dvs. !
 
daca sunteti un webmaster aruncati o privire

Eu asa as fi scris mai scurt si fara sa repet unele cuvinte,

Sectiune dedicată pentru monetizarea site-ului dvs, daca sunteti webmaster aruncati o privire pentru a vedea ce metode de monetizare pot valorifica site-ul dvs. !


sau

Sectiune dedicată pentru monetizarea site-ului dvs, daca sunteti webmaster aruncati o privire pentru a vedea ce metode pot valorifica site-ul dvs. !
Section dedicated to the monetization of your site, if you are the webmaster take a look to see what methods can capitalize on your website. !
doar in cuvant cheie restul sunt pentru inteligenti :)
Suna mai bine asa:
Secţiune dedicată monetizării şi metodelor de a face bani cu site-ul dvs. Dacă sunteţi un webmaster aruncaţi o privire pentru a vedea ce metode de monetizare poate valorifica acesta.
Section dedicated to monetization methods to make money with your website. If you are a webmaster take a look to see what monetization methods can capitalize on it.
2 cuvinte cheie standard

Multumesc frumos pentru ajutor.
 
Ultima editare:
Unul de prin Indonezia si-a facut cont samsung cu o adresa de e-mail care imi apartine. Primeam mereu notificare ca se conecteaza si altele.
Azi m-am conectat la contul samsung unde am dat delete la toate datele de pe telefon si blocare, care nu ii permite sa-l inchida,, sa sune si altele.
samsung.png

Apoi am vazut ca in cont sunt mai multe telefoane si am dat la fiecare delete si block. Oare ma injura acum?
samsung1.png

 
Offf lume, lume, lume, parca asa suna acea manea nu?
Stimati concetateni si tovarasi ai marii adunari nationale, al partidului prostilor, nomenclaturistilor, abuzurilor, lenesilor din Romania.
Eu, astazi ziua cea mare doresc sa multumesc tuturor celor care mi-au facut raport manual DMCA la site. Fara voi nu stiu ce as face, plus iti veti salva o suma frumoasa in fiecare luna de acum. Ati castigat, demisionez din functia de partid si ma voi dedica agriculturii nautice, unde sper sa fiu lasat in pace pe varful meu de munte.

La multi ani celor care poarta numele de M
 
Offf lume, lume, lume, parca asa suna acea manea nu?
Stimati concetateni si tovarasi ai marii adunari nationale, al partidului prostilor, nomenclaturistilor, abuzurilor, lenesilor din Romania.
Eu, astazi ziua cea mare doresc sa multumesc tuturor celor care mi-au facut raport manual DMCA la site. Fara voi nu stiu ce as face, plus iti veti salva o suma frumoasa in fiecare luna de acum. Ati castigat, demisionez din functia de partid si ma voi dedica agriculturii nautice, unde sper sa fiu lasat in pace pe varful meu de munte.

La multi ani celor care poarta numele de M
Cica nu se zice La Multi Ani, fiindca este adormirea maicii domnului !
 
Am zis sa nu fac oftopic, asa ca am venit aici. @schoolOFdj are dreptate in topicul cu deblocarea laptopului. Nu e frumos. Nici macar ok.
@CiNiK te-ai simti mult mai bine daca ai inapoia laptopul, fara sa ii intri in intimitate.. Sau cel putin eu m-as simti mai bine.
Dar fiecare cu valorile lui. Daca tu crezi ca-ti va fi mai bine dupa ce il vei debloca, si te vei uita prin lucrurile lui, si vei intra pe conturile lui, si vei vinde laptopul pentru cativa banuti...
 
Astept tutoriale si cum sa ddos...si de ce nu si cum sa talharesti..
 
Astept tutoriale si cum sa ddos...si de ce nu si cum sa talharesti
Mereu am spus ca eu postez informatiea si fiecare Este responsabil dece face cu ea.
In UK e normal sa gasesti in laptop sau sa-l primesti pentru 5-10£ de la un narcotic.
Cum a fost acum cateva zile cand cineva din greseala mi-a trimis in PayPal peste 10000£. Mi-a dat mesaj daca pot da refund minus 50£. Am dat refund la intreaga Suma Fara explicatii.
Acum nu stiu cati are fi retras banii sau dadeau refund.
 
Acel moment cand unul sau mai multi prieteni nu vorbesc intre ei si cu oricine ai iesi, cineva se va supara tare.
Asa ca dai delete la all contact si apoi iesi afara si iti bei cafeau in liniste.
Dupq 10 minute iti dai seama ca este minunat si dece dracu nu ai facut asta mai de mult timp.
 
cum credeti ca a fost prins ?
Cred ca a fost prins pentru ca a vrut. Daca esti in stare sa spargi o retea de gen stii cum sa iti ascunzi urmele. Pana mea, stiu eu si multi de aici care nu suntem hackeri.
Securitatea in romania la institutii in special este de toata jena. ItHub romania a fost spart de multe ori si este foarte rusinos. Nu mai spun ca rula inainte pe o versiune de wordpress forte veche.
Ar trebui sa-l premieze nu sa-l aresteze.
 
Am zis sa nu fac oftopic, asa ca am venit aici. @schoolOFdj are dreptate in topicul cu deblocarea laptopului. Nu e frumos. Nici macar ok.
@CiNiK te-ai simti mult mai bine daca ai inapoia laptopul, fara sa ii intri in intimitate.. Sau cel putin eu m-as simti mai bine.
Dar fiecare cu valorile lui. Daca tu crezi ca-ti va fi mai bine dupa ce il vei debloca, si te vei uita prin lucrurile lui, si vei intra pe conturile lui, si vei vinde laptopul pentru cativa banuti...
Fiecare cu fericirea lui..eu m-am simtit ff bine cand umblam prin laptopul omului....imi place sa descopar lucruri noi..
Nu cred ca am zis ca voi umbla prin conturile lui..nici prin gand nu aveam asa ceva. Am zis poate are ceva ce ma poate ajuta ( o thema wordpress buna , un plugin un script ..un program ..orice ma poate ajuta pe mine online)..
In plus daca iti spun ca omul e din Irak si avea planuri de boambe in laptop ...ma crezi ?
Si pentru mine 75euro nu sunt cativa banuti.( a trebuit sa il dau..am vazut ca deranjeaza foarte tare )


PS: E plina Romania de oameni inimosi...:)
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus