Loc de dat cu capul

Unul are butonul la player cu mov parca si celalalt nu mai stiu.
A trebuit sa fac o recenzie aseara la 3 site-uri si pe fiecare mi-a blocat chrome si la unul a trebuit sa dau reboot. Unul avea popup in popup.
 
Vedeti ca rapidVideo cumpara trafic si plateste 50$ per 10k vizionari la video.
Trebuie sa ai minim 5k pe zi vizionari pe zi la video lor.
Ii contactati cine are trafic si credeti ca pretul oferit este ok.
 
50$ indiferent de Tier?
Uite si anuntul:
i am looking for Video Traffic on various sites for our host.

I can buy the traffic and offer you special rates, example such as 50$ per 10k views.

Your sites should old enough and have decent traffic (more than 5.000 UV per day).

Ce ma enerveaza toti cei care cica fac tutoriale dar nu ofera informatia toata, completa. Trebuie sa mai vizitezi alte 10-50 site pentru a face totul cum trebuie.
Plus de multe ori acestea sunt doar copy/paste si chiar te duc eroare ori iti strica totul. offffffffffffff
 
Intru pe facebook (prima data astazi) sa vad daca am mesaje de la ai mei. Despre ce credeti ca era vorba in prima postare de pe wall?
Dragnea este de vina ca au murit acei soldati in accident. Daca erau americani cu siguranta spuneau ca rusia e de vina. [HASHTAG]#wtf[/HASHTAG]
 
Intru pe facebook (prima data astazi) sa vad daca am mesaje de la ai mei. Despre ce credeti ca era vorba in prima postare de pe wall?
Dragnea este de vina ca au murit acei soldati in accident. Daca erau americani cu siguranta spuneau ca rusia e de vina. [HASHTAG]#wtf[/HASHTAG]
unu numai a murit parca...sau sunt mai multi ?
 
unu numai a murit parca...sau sunt mai multi ?
Ultima oara cand m-am uitat se spunea de 3 si spera ca cele este acum descarcerat sa ramana in viata.
Inca nu sunt informatii exacte de le incident.
 
Loading...
Back
Sus