Recenzie king arthur legend of the sword

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Am vazut aseara king arthur legend of the sword si pot spune ca mi-a placut foarte mult. Ce mi-a atras atentia in special si ma facut sa regret ca nu l-am vazut la cinema, a fost sunetul care este pur si simplu bestial.
Putine filme vezi sa aiba un sunet asa, care sa te tina in priza, sa te faca ca esti acolo, sa iti vina sa te ridici de pe scaun si za zici ca esti parte din fim.
Daca ai un sistem audio acasa performant trebuie neaparat sa vezi acest film sau macar o pereche de casti cu un sistem bun.

Un alt lucru care mi-a placut a fost ca regizorul a ales acele scene moarte sa zic asa, cand rolul principal sa antreneaza, trebuie sa faca niste task-uri sa ajunga puternic, intr-un calup scurt de 1-2 minute care in alte file tineau juma de ora, vezi Transformer.

Cine are posibilitatea sa-l vada la cineva cred ca merita doar pentru experienta audio.
Eu am vazut varianta:
Cod:
King.Arthur.Legend.of.the.Sword.2017.720p.WEB-DL.H264.AC3-EVO
SoundTrack playlist
Melodia 3 imi place mult cum se aude in film. Pe youtube nu are acelasi efect sau calitate cum e in film.
 
de cand era mic pana o crescut o fost bestiala
In alte filme dura cel putin 20-30 minute sa arate acest lucru, iar aici a fost totul in 3-5 minute parca. Mi-a placut modul in care a fost facut.
 
Loading...
Back
Sus