Intrebare openload !

Am intrat man ..cred ca am postat am2 in acelasi timp ca nu am vazut postu tau..Ok mersi pentru ajutor.
Mam tot uitat pe acolo sa vad unde apar vizualizarile dar nu am gasit si am zis sa va treb ..
 
Am intrat man ..cred ca am postat am2 in acelasi timp ca nu am vazut postu tau..Ok mersi pentru ajutor.
Mam tot uitat pe acolo sa vad unde apar vizualizarile dar nu am gasit si am zis sa va treb ..
Sunt contorizate ambele in coloana Downloads. Asta inseamna ca la Downloads iti va arata views + download iar din pacate nu vei stii cate views sau cate download s-au f acut separat ci doar la comun :)
 
Că sa iți faci o idee cate vizualizari ai avut pe un post , mai exact pagina , poti sa vezi din cPanel daca ai acces .
Te logezi in cPanel cauti Awstats
Screenshot_8.png
si click pe el , se va deschide o pagina noua iar in partea stanga te uiți dupa Viewed click pe el si in dreapta iti vor aparea toate paginile cu cate vizite a avut fiecare in parte.
Dacă ai doar player de la openload , iti poți face o idee de cate vizite a avut acel video.
 
Ca sa nu mai creez un topic nou.De cateva luni , tot intampin problema asta pe partea de subtitrari si anume daca uploadez sa zicem 20 de fisiere si le pun subtitrarea.
La 5 sau mai mult de atat se intampla treaba asta : https://prnt.sc/ffevb2 iar daca mergi Network si cauti subtitrarea si o selectezi apare asa : https://prnt.sc/ffev10 la preview.
Pentru fisierele mai vechi unde subtitrarea nu mai functioneaza , nu apare nicio eroare in consola dar daca ne uitam la Network , apare ca in a doua imagine.
Acum va intreb daca ati intampina problemat asta si voi , cei care folosesc serviciul de subtitrari bineinteles ?
Ca sa rezolvi problema asta , trebuie sa stergi subtitrarea de la fisierul afectat si sa o re-uploadezi si mai mereu , trebuie sa repeti lucru asta de vreo 5-10 ori sau sa astepti o perioada de timp pana sa incerci din nou ca in final sa functioneze.
 
Nu stiu daca si voi aveti probleme dar de ceva timp la mine codurile de la openload imi apar toate virusate pe site . Ati intampinat astfel de probleme ? Mai exista vre-un site de upload fara probleme ?
 
Nu stiu daca si voi aveti probleme dar de ceva timp la mine codurile de la openload imi apar toate virusate pe site . Ati intampinat astfel de probleme ? Mai exista vre-un site de upload fara probleme ?
Nu are cum sa fie virusate. AM openload si nu am nici un fel de problema. AVG si MalwareByte nu zice nimic deci e clean!
Incearca sa le treci printr-un encoder, vezi daca mai apare problema.

Oricum tind sa cred ca problema ta e din alta parte..bresa de securitate cel mai probabil
 
Posibil si ce ziceti voi , insa am trei site pe care nu postez deloc filme doar descrieri si poze si nu exista probleme , pe cand la cele cu openload am , dar am sa verific sa vad si dupa bresa de securitate , multam de raspunsuri .
 
Bresa de securitate nu are legatura cu ce faci tu pe site. Daca a reusit bresa la unul din siteurile tale, ai linkuri virusate in postari.

Confirm, openload este clean!
 
M-am uitat si eu la cateva link de openload si nu a sarit nimic sa ma anunte.
Recomand sa verifici cu sucuri link care iti apar ca virusate si vezi ce spune, sau lasa un url mai jos sa verificam cu totii.
 
Loading...
Back
Sus