Informatii despre PowerHash Token

krystann

Member
Registered
Full Member
Salutare,

Doresc sa obtin cat mai multe informatii despre tot ceea ce inseamna si reprezinta PowerHash Token, deoarece am primit o oferta sa fac parte din echipa, iar lucrurile pe care le-am gasit nu sunt atat de minunate.

Bineinteles am cautat si eu tot ceea ce am putut peste tot pe internet, insa daca cineva stie ceva informatii mai exacte, as fi recunoscator daca le-ar impartasi cu mine, in special daca e vorba de ceva nagativ. Macar in felul asta, putem evita toti eventualele neplaceri.

Multumesc
 
O sa ma ocup de echipa pentru social media cu tot cu promovare etc.

Ideea e ca trebuie sa apar pe site-ul lor, pe whitepaper etc si sincer chiar nu doresc sa ma asociez cu tot felul de fraude/tepe online.
 
PowerHash Token
Am cautat info pe google si nu am gasit nimic.
Din aceasta colaborare ai beneficii rapide sau acestea vin pe termen lung?
Un link catre site sau topic pe bitcointalk ai ?
Tu vad ca deja ai ceva suspiciuni si daca nu intri cu toata inima, atunci mai bine spui NU din prima. Acum depinde ce tip de persoana esti, una care face bani din orice indiferent pe cate cadavre calca sau unul care doreste sa faca un ban dar fara ca nimeni sa aiba de suferit.
Eu personal spun NU la orice am o suspiciune cat de mica, chiar daca e vorba de bani multi.
Update:
Am gasit acest topic din 2012 care a fost inchis pentru frauda
https://bitcointalk.org/index.php?topic=255235.0
Numele se aseamana.
 
Am cautat info pe google si nu am gasit nimic.
Din aceasta colaborare ai beneficii rapide sau acestea vin pe termen lung?
Un link catre site sau topic pe bitcointalk ai ?
Tu vad ca deja ai ceva suspiciuni si daca nu intri cu toata inima, atunci mai bine spui NU din prima. Acum depinde ce tip de persoana esti, una care face bani din orice indiferent pe cate cadavre calca sau unul care doreste sa faca un ban dar fara ca nimeni sa aiba de suferit.
Eu personal spun NU la orice am o suspiciune cat de mica, chiar daca e vorba de bani multi.
Update:
Am gasit acest topic din 2012 care a fost inchis pentru frauda
https://bitcointalk.org/index.php?topic=255235.0
Numele se aseamana.
Beneficiile sunt pe termen scurt cat si lung daca intelegi, adica suma de bani pentru care ne-am inteles e chiar mare.
Personal, raspunsul meu e nu deoarece prefer sa fac bani intr-un mod mai etic sa spun asa, adica evit afacerile mai ciudate, defapt mereu le-am evitat.
Topicul acela l-am gasit si eu, si pe mine ma face sa cred ca cei care au pus la cale tot au cautat si ei numele pe google, ceea ce inseamna ca pentru ei e tot una daca sunt asociati cu scamul.

Mersi de raspuns.
 
Loading...
Back
Sus