ilie vlogs a sters toate videoclipurile de pe canalul youtube

Omu a facut un videoclip in care a explicat ca pur si simplu s-a saturat de tot, nu este vorba de hackeri sau altceva. Omul s-a saturat si a decis sa o termine cu chestia asta, acum cica s-a reapucat, Dumnezeu stie ce vrea sa faca, toate cele bune.
 
Nu mai puneți botul la depresie și chestii d astea...e o tactica..nu degeaba face parte din echipa Global....îmi pare rău că nu mai găsesc videoclipul postat de Backpackyourlife in care vorbea de condițiile și obligațiile contractuale cu cei de la Global și atitudinea acestora...treabă nu e chiar așa...In ceea ce privește casa și banii de la skatepark..nu cred că au vreo legătura..nu cred că a ciordit banii sa își ia el mașină și casă....există totuși un motiv in spatele acțiunii lui de a curăța canalul...pe parcurs o să iasă la iveală...
 
Ce treaba are Dumnezeu cu youtube sau bani furati ,casa lui .Bagativa bine in cap in viata trebuie sa fi smart daca vrei sa realizezi ceva ,fie ca esti jigodie fie ca esti om bun .
Exact..asta sa spus pana acuma:)))..fie a fost jigodie si a furat donatile oamnenilor...fie a fost om bun....dar el a fugit..s-a ascuns...deci???
Acuma se zvoneste ca a aparut din nou pe youtube...
Eu nu pot sa cred ca un om nevinovat...care are succes pe youtube ..dispare asa simplu...adica..nu va mai vreau...si dupa 2 saptamani ...O HI..i am back..bla bla...
NU...nimeni nu dispare cand are succes ....nimeni nu dispare cand stie ca este nevinovat
Hai sa ne gandim ...cand dispar oameni ? Cand fura si cand sunt prinsi ...cand lumea il arata cu degetul....cand un om iti spune ca esti beat..nu il crezi...dar cand zic 200..inseamna ca ai fost mort. :))
 
Considera faptul ca e inca un copil, nu stie ce sa faca cu viata lui, inteleg ce spuneti voi aici, ma doare-n pix de toata drama dar nu-mi place cand vad ca oameni cu capul pe umeri isi dau cu pararea de parca au stat in dreapta lui. Daca speculezi nu inseamna ca ai dreptate. Daca unul ascunde ceva, nu inseamna ca si altul ascunde. Dar asa suntem noi romanii, cand vine vorba de capra vecinului, o taiem, o fierbem si tot noi suntem nevinovati,
Daca spre exemplu al a avut o problema cu contracul ... atunci de al naibii le-a sters, ca nu e in romania ... si a descis pe alt cont cu 1 mil abonati ... cu alt format ... dar la fel si eu, imi dau cu parerea ... mie chiar imi displace omuletul ala, dar nu imi place sa vad aruncadu-se cu rahat pentru ca "webmasteri" superiori ...
Fiecare are motivul lui pt ce si cum, toti avem voie la parerea poprie, dar deja vad ca acuzati omul fara o baza solida.
 
E vorba de casa altor oameni din moldova. Din ce am vazut azi pe youtube si pe net in commentarii despre video asta toti il cam injura ca a mai facut el o campanie in trecut cu donatii si l-au injurat ca in loc sa dea banii si-a facut casa lui :)) Acum la fel il injura toti ca mai vrea el sa isi faca inca o casa :)
 
E vorba de casa altor oameni din moldova. Din ce am vazut azi pe youtube si pe net in commentarii despre video asta toti il cam injura ca a mai facut el o campanie in trecut cu donatii si l-au injurat ca in loc sa dea banii si-a facut casa lui :)) Acum la fel il injura toti ca mai vrea el sa isi faca inca o casa :)
Deci nu e vorba de el ?
Dar este el in video ?
 
Deci e pe bune..i-a ars casa ...?
Nu sunt curios daca e din donati sau nu ..intreb doar ..i-a ars casa lui? si ala din video e el ?
 
Ce nu pot sa inteleg cum poate o baie sa arda? peste tot e faianta, gresie , ceramica, culmea la el ii urma de foc peste tot... culmea mobilierul de lemn nu a luat foc :)), omul a afumat casa in asa fel sa arate urat dar sa nu strice structura de rezistenta sa stranga bani prin singura lui metoda, donatia :), pentru o casa mai mare.

La 1:48 in video se vede pe geam ca a inceput deja extinderea casei, posibil sa fi ramas fara bani :)
 
Ce nu pot sa inteleg cum poate o baie sa arda? peste tot e faianta, gresie , ceramica, culmea la el ii urma de foc peste tot... culmea mobilierul de lemn nu a luat foc :)), omul a afumat casa in asa fel sa arate urat dar sa nu strice structura de rezistenta sa stranga bani prin singura lui metoda, donatia :), pentru o casa mai mare.

La 1:48 in video se vede pe geam ca a inceput deja extinderea casei, posibil sa fi ramas fara bani :)
Sa iti ia foc casa ..dar sa nu iti arda bradu...asta inseamna sa fi prieten cu Fuego :)))))))
Screenshot_1.jpg
 
Nu știu ce să zic..situația e dificila,se vede clar că a fost un incendiu în acea încăpere..sau mă rog, casă...se vad întrerupătoarele topite..cert e că nu trebuia să aducă în discuție persoanele cu probleme de sănătate sau de oricare tip și să pună în balanță cu pățania lui...e un om că și mine..și eu pot patii lucrul acesta,dar nu cred că o sa mă afișez undeva și să spun oamenilor că merit să îmi ridic casa iar și să îmi doneze....E ciudata situația..eu sunt de părere cu omul Sucre,și atașez o poza cu câteva cuvinte din partea lui pentru cine nu îl cunoaște și nu e la curent..
Screenshot_20180108-152604.png
 
Ultima editare de un moderator:
Loading...
Back
Sus