Identitatea solistului de la Carla’s Dreams a fost dezvaluita!

b0d0

Un Nimeni Celebru ...
Registered
Full Member
2lbdm42.jpg

In presa ruseasca a fost divulgata identitatea celor de la Carla’s Dreams.


Life.ru a deconspirat secretul bine-pastrat de toti membrii trupei Carla’s Dreams timp de 4 ani. Baietii au fost surprinsi de paparazzi.ru in Moscova, fara nicio urma de vopsea sau machiaj, hanoracele cu gluga si ochelarii de soare pe care le poarta.
ouo5xf.jpg


Astfel, asa arata solistul trupei Carla’s Dreams, Andrei Tarus.
16aa4aw.jpg

2cooqxg.jpg

23w2rtg.jpg

Pe langa Andrei, in trupa mai apar si alti muzicieni.
Emanuel Masson
213kj9h.jpg


Octav Capota
1689508.jpg

Catalin Andrei Petre
207nxxk.jpg

Solistul Carla’s Dreams a afirmat in nenumarate randuri ca baietii isi ascund identitatea pentru ca isi doresc sa aiba o viata normala in afara scenei si sa nu fie recunoscuti pe strada.

Sursa foto: life.ru

 
Eu tot am auzit despre Carla’s Dreams dar nu am stiu ce este. Parca mai era cineva pe aici care posta la greu despre ei.
Oare de acum vor scadea veniturile daca le-a fost descoperita identitatea?
Care e melodia lor cea mai buna sau cunoscuta?
 
I've made some research ... si am gasit cea mai populara melodie a lor
De mult eram curios sa ii vad cum arata ... am tot vazut emisiuni la tv care promiteau ca o sa dezvaluie identitatea lor ... dar stii cum ii in Romania ... doar vorbe :D
Am vazut si stirea asta, ca paparazzi din rusia le-a dezvaluit identitatea dar nu am crezut :) so tks pentru stire
 
Daca va uitati la 3 imagine,se vede clar ca carla's dream's se uita fix spre camera ! :D
 
Nu am ascultat Carla`s Dreams prea mult,de 4 ori pana acum,sunt super ok baietii,mi au placut si niciodata nu m-a interesat sa le stiu identitatea,parca aveau un farmec aparte:) Era foarte interesant acest mister,pacat! :))
 
I've made some research ... si am gasit cea mai populara melodie a lor
Multumesc de info...
Stiu melodia de la radio dar nu stiam cine o canta.
Dar nu cred ca sunt super wow, extra, senzational... :D
 
Eu ma declar o fana Carla s Dreams:p Si chiar daca le-a fost dezvaluita identitatea pentru mine nu o sa-si piarda din farmec:)
 
Un moderator rus a zis ca melodia "eroina" este cantata in rusa si moldoveneasca si solistul Carla’s Dreams ia atras atentia ca canta in romana si ca manualul lor este tot in romana si nici de cum in rusa, cred ca de aici rusi au inceput sa se irite!
 
Multa lume din presa romaneasca, moldoveneasca si industria muzicala din Romania cunosteau adevarata lor identitate, si cu toate astea nimeni pana acum nu a facut publica identitatea lor desi o puteau face de dragul audientei. De ce nu au facut asta pana acum? Din RESPECT.

Carla's dreams este o "trupa fenomen" ce se bucura de un adevarat succes pe care l-as putea compara cu cel al Innei sau Ozone. Piesa "sub pielea mea" a ajuns pe locul 1 in topurile din Rusia si foarte populara in tarile europene si chiar si in India si China. E adevarat ca probabil nu ar fi ajunsa aici doar prin piesele lor daca nu purtau aceste masti, desi au afirmat inca de la inceputul lor (2012) ca poarta aceste masti pt a nu fi recunoscuti pe strada, si astfel sa poata bea o bere linistiti la o terasa.

Dupa cum a spus si primarul Chisinaului Dorin Chirtoaca pe facebook, Carla's dreams are un farmec aparte prin acele masti. (puteti citi postarea de pe fb aici )

Daca identitatea lor este cunoscuta de toata lumea, atunci acele masti nu-si mai au rostul, iar succesul lor se va stinge incet incet. Parerea mea, dar vom vedea pe viitor cum vor decurge lucrurile in aceasta privinta. Totul tine de presa romana sa nu faca mare tam-tam pe acest subiect, sa fie ceva trecator si insesizabil.

Dupa cum a spus si @fizkode , acesta este motivul care i-a infuriat pe rusi si au decis sa-i distruga prin aceasta cale. Pur si simplu mi se face scarba daca au ajuns sa faca rau in asa fel din invidie si gelozie. Tind sa cred ca noi romanii am ajuns la un nivel de civilizatie mult mai mare decat credem, fiindca puteam face aceeasi chestie oricand si totusi nu am facut-o. Asta spune multe.
Desi nu sunt fan Carla's dreams, respect aceasta trupa pt ce sunt ei, pt melodiile lor cu mesaj, pt ca fac muzica de calitate, insa pot spune ca sunt fan Dorin Chirtoaca :)) si asta nu doar pt ce a spus el pe fb. ;)
 
Foto coyright KGB - with love from Putin !:eek:
 
Loading...
Back
Sus