Hostgator Pending?!

daqogem

Active Member
Registered
Full Member
Ma poate lamuri cineva de ce imi scrie de cateva zile asta pe domeniul achizitionat la Hostgator?
http://2.1m.yt/Ji6opnA.png
Initial mi-am pus niste date la intamplare dar dupa am trimis niste buletine, carnet de sofer.. si au zis ca totul e ok si ca imi activeaza contul.Am cautat si pe google si nu am gasit nimic despre asta.
 
puteai frumos, sa iei niste date de pe internet... nu datele tale personale...
 
cand ti-ai cerut acele dovezi, si cand le-ai trimis?
13 martie si atunci le-am si trimis. Initial mi-a cerut buletinul/carnet sofat dupa a vrut si cardul de pe care s-a facut plata (Sa ramana ultimele 4 cifre) iar dupa toate astea

Hello,

Thank you for verifying your order with HostGator. We appreciate you taking the time to do so.

We have activated your account. Please wait about 5-10 minutes before attempting to log in.
 
Ti-am spus am am 4 conturi de hosting si 6 domeni luate de la hostgator ultimul domeniu chiar pe 14 acum este luat dar sa ceara acte personale nu am auzit.Abia imi raspund la livechat ))) stau cate 15 min si astept ))) dar mai sa imi trimita ei mail.
 
1. ICANN nu accepta date la detinator gen asljdflk lkfldflg
2. Depinde si de extensie ca unele au cerinte speciale
3. Deschide tiket sa veci care este treaba
4. Pe viitor putina atentie sau poti folosi immdomain ca nu iti cer copie dupa id, dar la nume de genul khfksdfd ljflsdjfld ti-l blocheaza sistemul automat.
 
Gata. Avusai noroc pe live chat intra instant de data asta si mi-a zis nenea ca ma rezolva el :)))
Multumesc baieti..ca de obicei sunteti de ajutor.
 
Loading...
Back
Sus