host pentru un site de seriale online

stely20

Active Member
Registered
Full Member
Salut tuturor, vreau si eu un sfat de la voi vreau sa deschid un site de seriale online si ce host ar fi bun pentru acesta ? mentionez ca nici unul din seriale nu va fi stocat pe server, doar link-uri catre acestea . Va multumesc
 
Salut tuturor, vreau si eu un sfat de la voi vreau sa deschid un site de seriale online si ce host ar fi bun pentru acesta ? mentionez ca nici unul din seriale nu va fi stocat pe server, doar link-uri catre acestea . Va multumesc
Ai doua varinate:
1. hostul de 2.5 sau 4.99 de la gsoft care este bestial.
2. vps de la ovh de 2.5 euro pe luna.

amundoua merg struna daca hostezi doar cms-ul.
 
Daca ai ales, spune-mi si mie de unde ti-ai luat hosting, daca esti multumit de el si cati vizitatori iti tine? Mersi!
 
Salut stcalin, am luat de la hostico pachet midi sunt foarte multumit de ei , la 2000 unici merge super bine
 
Daca nu hostezi video , si doar coduri embed nu au nimic de zis

EDIT:
Poti vorbi cu AlexH, el te poate indruma catre un host bun care sa accepte si nisa adult
 
Daca vrei pe Romania neaparat, mxhost.com mi-a spus ca nu ii pasa ce pui, cat timp nu primeste reclamatii de la altii legat de site-ul tau.
 
Frate , eu am de la gazduirejocuri hostul la 1 euro , na l-am luat de la inceput pe 1 an... si nici acum nu am nevoie sa-l maresc , mie cu 6.5k unici tot asa bine mergea / zi deobicei am 3,5k unici.. si cu 430 on pe site ( am avut intr-o seara ) mergea la fel de bine.
 
Ultima editare:
Frate , eu am de la gazduirejocuri hostul la 1 euro , na l-am luat de la inceput pe 1 an... si nici acum nu am nevoie sa-l maresc , mie cu 6.5k unici tot asa bine mergea / zi deobicei am 3,5k unici.. si cu 430 on pe site ( am avut intr-o seara ) mergea la fel de bine.
Mersi, ti-am lasat mesaj!
 
Loading...
Back
Sus