Horoscop sau Horrorscop ?

Crezi in horoscop?


  • Total voters
    5

schoolOFdj

Active Member
Registered
Full Member
Am decis sa vad cate persoane mai sunt pe aici ca sotia mea .Zi de zi o vad citind horoscopul . I spun sa nu mai citeasca asa ceva din cauza ca este mai mult un horrorscop .Viata se bazeaza pe fapte si reputatie .Cum poate cineva sa ma placa daca sunt antipatic acelei persoane ? :D

Horoscopul meu de astazi wtf : http://www.eastrolog.ro/horoscop-zilnic

Este foarte posibil sa aveti dificultati de comunicare si exista riscul sa apara neintelegeri in relatiile cu colegii de munca sau cu partenerii de afaceri.

Versiunea mea de Horrorscop :

Este foarte probabil sa schimbati 2 scutece de caca ,sa asteptati sa se descongeleze carnea pe care sotia a uitat sa o scoata afara din congelator cand trebuia.Iar fugi la fastfood,si sa bagi o masina de spalat .
 
Ultima editare:
La mime zice:
Este posibil sa va preocupe de mai mult zile o problema financiara care va impiedica sa incepeti un proiect important. Unul dintre prietenii mai in varsta are experienta in domeniu si v-ar putea da un sfat foarte util.

Sub influenta contextului astral al zilei, relatia cu partenerul de viata ar putea fi tensionata din cauza unei simple neintelegeri. Puteti restabili armonia destul de usor, cu conditia sa discutati cu calm si rabdare.

Realitate:
Ma ascund ca gugurezul de caldura si ma gandesc daca merg la frigider sa beau ceva apa rece sau las lenea sa castige.
 
Loading...
Back
Sus