Helloez

Laurex

Active Member
Registered
Full Member
Laurențiu sunt, am descoperit recent forumul și mi s-a reaprins pasiunea din trecut pentru forumuri.
Ma bucur sa vad ca se discuta și pe la noi despre online marketing-businessing :D Ma tot documentez de vreun an și ceva pe extern, pana acum n-am avut curaj/timp/determinare sa încep ceva serios, dar am o presimțire ca în viitor o sa îmi trântesc și eu un birou în compania asta, Internet SRL.
 
Bun venit pe roforum.net
Ma bucur sa vad ca se discuta și pe la noi despre online marketing-businessing
Chiar mi-as dori sa se discute mult mai mult pe acest subiect pentru ca doar asa invatam, descoperi idei noi, etc.
 
Dacă nu se supără nimeni, zilele următoare o sa deschid un topic în care o sa îmi fac puțin de cap..adică sa îmi descriu ideile, planul și eventual sa fiu disecat de distinșii membri.Vorba cuiva, constat ca am minte la care n-am umblat :)) Sper sa nu mi se urce la cap.
 
Salut. Bine ai venit. Nu mai amana :)... Si eu ma gandesc de multe ori de ce nu am incercat sa-mi pun ideile in practica mai devreme? De multe ori ma gandeam ca poate nu merge...Cine ar fi avut nevoie in 2003 de un dictionar online? Ca nu ma duceam eu sa stau noaptea in internet cafe sa caut ce inseamna unele cuvinte. Acum cred ca dexonline.ro mananca o paine buna. Acum ma gandesc, cu ce pot sa mai vin nou? Ca e tarziu, toate sunt facute deja. Daca as putea da timpul inapoi si sa fac eu unele chestii. Dar nici acum nu e greu. Am vrut sa fac un grup pe facebook pentru orasul meu... l-am abandonat, si totusi a aparut, dar facut de altcineva. Acum sunt doar membru, pe langa altii 120.000 care cu siguranta poti scoate ceva din el. Nu toate ideile sunt bune. Am mai avut cateva care doar am pierdut timp si bani incercand sa fac ceva. Dar macar am incercat... Sa nu-mi mai para rau dupa asta ca nu am incercat. Succes!
 
Loading...
Back
Sus