Oferta Gratis Cupon Adword 100$

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Ofer gratis unui memebru de pe forum un cupon adword primit astazi in valoare de 100$. Acesta poate fi folosit la noile conturi si necesita un depozit de 25$. Cred ca merita.
@DjCyry Cred ca avea nevoie de unul.


VGDREHb.png
 
uhh, cu mn trebuie sa fi mai explicit, nu-s expert :p
facand campanii ce inseamna?
si banii ii pot plati cei 25 pe data de 15 luna asta?
 
@DjCyry
Ai prioritate daca il vrei si te voi ajuta la campanie. Desi @Shtrumphu cred ca e mai expert in asta.
@MucegaiulGustos astept raspuns de la djcyry. daca zice ca nu tu il ai.

Cei 25$ trebuie sa ii platesti cand faci contul. se vor depunde in contul tau adword. La final vei avea 125$ pentru reclama.
 
@DjCyry
Ai prioritate daca il vrei si te voi ajuta la campanie. Desi @Shtrumphu cred ca e mai expert in asta.
@MucegaiulGustos astept raspuns de la djcyry. daca zice ca nu tu il ai.

Cei 25$ trebuie sa ii platesti cand faci contul. se vor depunde in contul tau adword. La final vei avea 125$ pentru reclama.
Momentan nu dispun de aia 25€ ....deci da-l mai departe . ms oricum.
 
@MucegaiulGustos se pare ca esti norocos. Primesi codul.
Este valabil la un cont nou google adword, ttrebuie sa faci un depozit de 25$ si apoi sa folosesti codul. Site-ul la care vrei sa faci publicitate nu trebuie sa fi beneficiat in trecut de reclama printr-un alt code de gen.
 
Am mai primit unul de 75£ acum. Deci sunt doua disponibile.
 
Mai e valabil ? :)

Postul este din 11 Martie, nu cred ca Alex mai are cupoanele sau acestea au expirat.
Totusi, exista o oferta prin care poti obtine $75 la cheltuirea a $25 pentru cei cu adresa de facturare in Statele Unite sau Canada. Cred ca daca selectezi USA si introduci o adresa de acolo la inregistrarea contului, vei primi codul promotional.

http://www.google.com/ads/adwords-coupon.html
 
acesta e cuponul. nu mai stiu daca este valabil.

[HIDE-POSTS=1]67VY3-THYCW-6FHP[/HIDE-POSTS]
valoare: 75 lire

Mai aveam doua de cate 100$ . Daca le gasesc le voi posta.
 
Ultima editare:
am generat astazi un cupon adword si nu il pot folosi pe adresa mea de e-mail.
Asa ca cine vrea sa isi faca un cont nou si sa beneficieze de 75£ il gaseste mai jos.
Va rog sa faceti update daca l-ai folosit.
[HIDE-POSTS=1]CQ3WU-RJEVL-69JY[/HIDE-POSTS]
lhkobb3.png
 
Loading...
Back
Sus