Oferta Grafica gratuita (realizare bannere, logo, butoane)

Shtrumphu

SEO Expert
Registered
Full Member
Freelancer
SEO Expert
Realizez in limita timpului disponibil grafica gratuit pentru propriul portofoliu. Puteti cere un logo, set de bannere la dimensiunile web standard, butoane pentru site/afiliere, thumbnail YouTube, grafica pentru pagini Facebook, ebook cover, imagini header site/blog etc.

Specificati dimensiuni dorite (sau unde doriti sa amplasati si descopar eu dimensiunile), culori preferate, daca doriti anumite elemente incluse, care este scopul/la ce va fi folosit elementul grafic.
 
Pai nu vreau sa fiu egoist sa primesc doar eu cadouri. Revin cu reply.
Ok. Daca consideri ca merge un alt text, sau crezi ca ceva ar merge mult mai bine, atunci poti face cum crezi tu.
 
Daca e nevoie de modificari sa imi spui, pun si varianta cu link prescurtat prin bitly pentru categorie, o folosesti pe care doresti.
sw66vn.png

14sdqoy.png

2zfqu05.png
ma rog, la asta poate iti convine sa pui si altceva, precum http://previews.123rf.com/images/ma...al-Network-Icon-Map-Stock-Photo-marketing.jpg
4v1c1k.png
 
Varianta cu bit.ly duce la categoria care trebuie? Daca da, atunci merge asa, fara sa mai pui roforum.net/youtube.
Arata chiar bine. Acum voi testa pe profilul meu facebook sa vad cum apare.

Multam
 
Ok, daca e bine asa sa imi spui ca sa inchid Photoshop-ul fara sa mai salvez PSD. Da, link-ul bitly duce catre categorie aici pe forum.
 
Ok, daca e bine asa sa imi spui ca sa inchid Photoshop-ul fara sa mai salvez PSD. Da, link-ul bitly duce catre categorie aici pe forum.
este bine. am facut si redirect la link. Mutumesc frumos.
deaja am postat pe facebook ceva. sa vedem ce zice lumea.
 
Loading...
Back
Sus