Gmail fara verificare cont

adamas

Well-Known Member
Registered
Full Member
Buna ziua
Aveti idee cum pot sa fac conturi de mail la gmail fara sa imi ceara numarul de telefon sa ma verifice? As avea nevoie sa imi fac zilnic cite 1-2 mailuri zilnic.
Multumesc.
 
Buna ziua
Aveti idee cum pot sa fac conturi de mail la gmail fara sa imi ceara numarul de telefon sa ma verifice? As avea nevoie sa imi fac zilnic cite 1-2 mailuri zilnic.
Multumesc.
Nu e oligatoriu sa treci nr de telefon..scri in rurica de mai jos ..o adresa de email..si gata.
 
asa si eu am facut 2 zile la rand cite 1 adresa de mail gratis fara nici o verificare, azi vad ca s-a smecherit si cere verificare.
desi am restartat modemul sa imi schimb ip si am sters si cookie si am folosit si HidemyAss dat de tine zilele trecute. nimic, tot cu verificare vrea.
 
Eu folosesc cand am nevoie [email protected] fara sa fac sute de conturi.
Acum depinde la ce ai nevoie. Daca ai domeniu poti facr cate vrei.
 
[email protected] nu pot face ca bate la ochi
o sa imi bat capul sa vad cum ma descurc.
Pai ia un domeniu la 0.50 centi si faci cate adrese de email vrei.
Sau faci una de pe Pc si una de pe date telefon. Si la 2 zile faci iara din alt broser, dupa care il stergi , rulezi ccleaner si instalezi iara.
Mai folosesti si https://protonmail.com si ai 3 adrese email.
 
adica trebuie sa tastez si plus si pe urma un numar casual :D ?

am incercat si cu plus si fara plus dupa care nr si tot nu primesc email .

https://www.33mail.com

am facut acum aici cont sa vedem rev cu edit .cica ,este free

back

am facut test cu acest 33mail

cand m-am inregistrat pe 33mail am pus emailu meu principal . dupa care adresa de mail va fi @schoolofdj.33mail.com

iar eu cand vreau sa am email diferit pun [email protected]

iar acum cand trebuie sa primesc email pe bani@ emailul va veni in emaiulul meu de gmail Acela de m-am inregistrat la inceput . iar aliasuri le pui tu care vrei cand vrei fara sa creeezi la @schoolOFdj
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus