FreakTorrents.net

Cyry

VIP Club
Registered
Sponsor
Full Member
VIP Club
logo.png


Download movies,series,music and more..... ONLY from torrents . :)
Free downloads - no invitations - no limits .

Link : Download music,movies ,software torrents

2015-06-15_12-22-29.png



Link : Download music,movies ,software torrents


*Aveam in gand de mult aceasta idee ,stiu ca sunt multe trackere multe sites de genul
dar am zis sa incerc ceva gen : torent privat facut public .




 
Site arata bine, dar sa fiu sincer nu stiu cat succes va avea. In trecut atat eu cat si multi altii au incercat aceasta metoda si au reununtat dupa o vreme.
Pentru a face update imediat cand apara episoadele intre 02-05am iti trebuie echipa, ca singur nu poti face atatea posturi repede.
Sper sa reusesti si sa ajungi sus cu el.
De pe file list ai privat key la fiecare torent descarcat si nu pot mai multe persoane sa descarce acelasi fisier in acelasi timp. Apoi urmatorul trebuie sa asteppte jumaa de ora pana incepe descarcarea.. Nu mai spus ca dupa o vremei vei avea contul banat.
 
Site arata bine, dar sa fiu sincer nu stiu cat succes va avea. In trecut atat eu cat si multi altii au incercat aceasta metoda si au reununtat dupa o vreme.
Pentru a face update imediat cand apara episoadele intre 02-05am iti trebuie echipa, ca singur nu poti face atatea posturi repede.
Sper sa reusesti si sa ajungi sus cu el.
De pe file list ai privat key la fiecare torent descarcat si nu pot mai multe persoane sa descarce acelasi fisier in acelasi timp. Apoi urmatorul trebuie sa asteppte jumaa de ora pana incepe descarcarea.. Nu mai spus ca dupa o vremei vei avea contul banat.
Nu neaparat de pe filelist.
 
Loading...
Back
Sus