Firma anonima face plati in paypal la toata lumea

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
De cateva zile o firma anonima trimite bani in conturile oamenilor pe paypal. Din cate am vazut valoarea este intre 20 si 99$ per tranzactie. La cautare pe google nu se gasesc info despre cel care trimite banii sau motivul acestuia.
Nu stiu prin ce criteriu ii alege pe cei care le trimit banii.
Voi ati primit o astfel de plata in ultimele zile?
plata1.png
 
De cateva zile o firma anonima trimite bani in conturile oamenilor pe paypal. Din cate am vazut valoarea este intre 20 si 99$ per tranzactie. La cautare pe google nu se gasesc info despre cel care trimite banii sau motivul acestuia.
Nu stiu prin ce criteriu ii alege pe cei care le trimit banii.
Voi ati primit o astfel de plata in ultimele zile?
Vezi atașament 2127
Tare. Numa eu nu primesc :(

Edit: Am intrat in contu paypal si se pare ca am primit si eu 24.58$ . Am sa caut firma sa vad de unde sunt ca habar nu am.
 
nici eu nu am primit,posibil sa aibe ceva baza cu mailuri paypal si trimite acelor mailuri bani...e frauda ceva banuiesc ca nu trimite nimeni asa bani la multi fara motiv
 
Am primit și eu 2 plăți pe 2 conturi diferite. Pe primul cont am primit 56,43$ iar pe cel de-al doilea 20,20$
He he, am și dat retragere să fiu sigur că nu mi cere paypal înapoi :D
Screenshot_4.png
 
Ultima editare:
Avand in vedere sectiunea ''Coltul vesel'' unde e publicata postarea ,e clar ca e sa mentina forumul activ! :) vad ca au intrat multi in joc :)) isi fac oamenii sperante aiurea.
 
Loading...
Back
Sus