Filme online vanzare

Danielp

New Member
Registered
Vand site+ domeniu http://onlinefilmehd.com
Siteul este hostat la nshost si platesc 50 de lei pe luna. Domeniu este cumparat de la godaddy. Vizitatori unici pe zi 15-20k/ zi. In momentul de fata sunt peste 18k de filme si seriale.ca si monetizare realizeaza cu adfly aprox 3$/zi si pe proppelads aprox 5$/zi. Mentionez ca nu m-am ocupat de el in ultima perioada.astept oferte pe [email protected].
 
Salut Daniel. Sunt interesat de site-ul tau , imi poti trimite niste statistici cu vizitele , banuiesc ca importa automat filmele de pe alte site-uri... si un pret doresc . Multumesc.
 
ce preț vrei pe el? deșii nu prea este credibil faza cu traficul 15-20k pe zi este foarte mult de unde iți vine ție traficul ? ca prin google nu prea te-am văzut pe prima pagina la nici un cuvânt cheie mai important și cu postările la fel dar nu poți avea pretenții dacă nu postezi cu lunile deci este imposibil sa ai trafic asa mare.
 
Cateva date despre acest domeniu :
Keywords: la vita e bella online boogie nights online shall we dance online pirates 2005 online jurassic park 2 online
ChartPic_000108.png


Taficul vine in mare parte din romania ..
ChartPic_000107.png


Vizitatori unici pe zi : 3,023
Vizualizari pe zi: 3,628
Timpul petrecut in medie pe pagina : 0:55


Numanul de pagini indexate pe :
Google : 52,300
Bing : 9,260
Yahoo : -1

Alexa Rank : 258,941

Backlinks:
Google : 0
Bing : 0
Alexa : 17

Cat produce din reclame?
Zilnic : $7
Lunar : $218
Anual : $2,612

Datele de mai sus au fost calculate aici .
 
Nu te lua dupa siteprice.
Cand vinzi ceva pui si pretul ca nu trebuie sa-l ghicim, mai ales ca nu ai pus niste dovezi la ceea ce zici.
on: sunt interesat sa-l cumpar
 
Loading...
Back
Sus