Facebook Schimba regulile - Lovitura pentru cei cu pagini si grupuri

Si mie cred ca mi-au banat domeniul ca nu mai pot sa postez ... si al meu nu era cu nuditate si nici nu faceam spam ... aveam maxim 2 posturi/zi pe grupuri si pe profil, dar vad ca nu ma mai lasa nici sa postez nici sa dau coment cu numele domeniului ...
 
Si mie cred ca mi-au banat domeniul ca nu mai pot sa postez ... si al meu nu era cu nuditate si nici nu faceam spam ... aveam maxim 2 posturi/zi pe grupuri si pe profil, dar vad ca nu ma mai lasa nici sa postez nici sa dau coment cu numele domeniului ...
am incercat si eu sa bag fara nicio nuditate....oricum blocheaza...cred ca dupa altceva se orienteaza cand baneaza un site...
 
se intampla si la mine asa...un oarecare timp nu postam si puteam posta din nou...apoi mi-a banat din nou definitiv....nustiu daca e asa si in cazul tau...sfatul meu e sa-ti pregatesti un domeniu nou :)
 
Ati incercat in ultima perioada sa imbinati 2 pagini? Am primit "unpublished" pe 3 pagini. Am pierdut peste 250k fani. Doua dintre ele, la imbinare avea fix acelasi nume/link/continut etc. Am facut apel, dar degeaba!

"Your Page has been unpublished for causing people to like or engage with it unintentionally in a misleading way, such as merging unrelated Pages, or changing the Page’s name, to create a Page that more people like.

Our Page Terms state that: ‘We will only process name changes and migrations that do not result in a misleading or unintended connection."
 
Loading...
Back
Sus