Facebook la ucis pe JOHN CENA

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
O alta vedeta a fost ucisa pe facebook. Am deschis acum cateva minute facebook si am vazut cam 10 postari cu RIP JOHN CENA. Pe conturile oficiale nu spune nimic, deci nu este adevarat.
Cand am auzit ca denisa a murit, nu am crezut prima data decat dupa ce mi-a spus fratele meu ca a fost dat la TV, ca pe facebook a fost ucisa impreuna cu alti manelisti de foarte multe ori.
Ce este ciudat sa zic asa, e lumea care comenteaza la astfel de postari fara sa se informeze putin.
JOHN CENA.jpg
 
Si eu cand am auzit de denisa am cautat pe principalele siteuri de stiri sa vad. Dupa am vazut la Tv.
Pe facebook circula o gramada de stiri fake. Culmea e ca lumea crede. Chiar la lucru ma intrebau astia de unele stiri ca vezi ca ala ca aia ca etc....I-am intrebat pe ce site au intrat si cand mi-au zis..... :) :) :)
Si faza e ca unele principale scot si ele perle de astea doar pentru trafic. Stii de a1 de ce ti-am zis acus 2 zile :)
 
Si faza e ca unele principale scot si ele perle de astea doar pentru trafic
E nebunie curata ce fac pentru o amarata de vizita. La un site mic te astepti la orice, dar la un site mare cu pretentii, te astepti la stiri de calitate, numai ca acolo gasesti cele mai fake stiri.
 
E nebunie curata ce fac pentru o amarata de vizita. La un site mic te astepti la orice, dar la un site mare cu pretentii, te astepti la stiri de calitate, numai ca acolo gasesti cele mai fake stiri.
Eu nu mai ma uit la stiri de multa vreme. Nici pe facebook nu dau click sa vad decat atunci cand e postat de la mine din zona. Macar astia zic adevaru in rest R.I.P toate siteurile de stiri.
Da sa vezi ce trafic au 100k pe zi . Pe asta il stiu ca a inceput dupa mine , dar eu am renuntat
 
Loading...
Back
Sus