NeTestat Fa bani online si distreazate cu Terra2000 .

Avionul l-am cumparat tot cu 1 Aur , era la acelasi pret cu masina .
Nu-mi apare la mijloace de transport nici avionul meu , nici vreun alt mijloc de transport de inchiriat .
 
Click aici
Screenshot_2.png
Pe urma aici:
Screenshot_3.png

next aici:
Screenshot_4.png

si aici:

Screenshot_5.png

Trebuie sa astepti in jur la 10 minute dupa cumpararea avionului.Asa am patit si eu , am cumparat dar nu aparea in meniu ,, dar pana la urma va fi acolo .
 
Ultima editare:
La alerte iti apare ca ai cumparat un avion ?
Banii au fost retrasi din contul tau ?
Am aruncat acum o privire la tine in cont si aii avionul acolo , deci ar trebui sa-ti apara sa te poti misca cu el .
 
Eu de fiecare data cand cumpar ceva: aur ,masina ,avion etc etc trebuie sa astept in jur de 10 - 15 minute pana ce se proceseaza cererea , la tine dureaza mult, nu stiu ce sa zic.
Incearca sa nu faci nimc ..nici o actiune in joc , si vezi atunci....:)
 
Eu de fiecare data cand cumpar ceva: aur ,masina ,avion etc etc trebuie sa astept in jur de 10 - 15 minute pana ce se proceseaza cererea , la tine dureaza mult, nu stiu ce sa zic.
Incearca sa nu faci nimc ..nici o actiune in joc , si vezi atunci....:)
Nici asa nu merge . Nu-mi apare la transportul meu .
 
ai incercat sa iesi din joc si apoi sa te loghezi din noi ?
Daca nici asa nu merge intra pe forum si scrie acolo sa vada adminul si sa rezolve problema .
Si poti lasa si un ticket la admin .
 
Sfat pentru putere .
Tinand cont ca inca nu sunt destule bunuri si la mine se gaseste doar mancare am luat ieri 6 portii de mancare de 5 stele ( ceea ce va sfatuiesc si pe voi cand cumparati ceva sa fie de cinci stele , tin mai mult , ofera mai mult ) si de la 10 putere astazi undeva peste 4 ore ajung la 35 putere .
Banii investiti in mancare ai recuperati mai bine de jumate doar din bonusuri si daca mai va luptati si cu trainer din nou pana la 10 la suta iestit pe plus chiar pe dublu ( asta fiind la mine pe regiune unde este mancare si nu cumpar cu aur - nu se merita cumparat cu aur ptr ca este mult prea scump ) .
 
Oare de ce nu pot bloca un recrut , am 1,20gold , si blocarea este 0,25 o saptamana , am incercat de cateva ori si nimic

Fonduri insuficiente pentru a realiza tranzactia.
 
Yepuras , daca eu afisez pe un website ca am platit 1 milion de euro inseamna ca am platit?
Aveti scoala , liceu, facultate chiar mai sunteti creduli la asa ceva?
PE BUNE? un website ce plateste atat de bine ... totusi ii lipseste o campanie de marketing...
Apropo: Yepuras , tot inca te crezi femeie cu pozele unui model de rusia ? Cum ai ajuns moderator? nu te-a verificat nimeni? macar cu un videocall ?
Inca sunt oameni creduli , ce din dorinta de a face un ban rapid incearca fel si fel de metode... culmea acest joc te plateste dar in schimb vrea bani sa avansezi.
Sisteme piramidale , mlm , plc , flt , rth si cum vreti sa le mai spuneti. WPMT a facut o remarca buna, cum poti platii asemnea sume cand tu nu dispui de ele? Sa vina ANAF.
Abia astept topicurile in care o sa spuneti ca nu ati fost platiti ..... ABIA ASTEPT
Primul tau post este sa arunci cu noroi , asta demonstreaza caracterul tau , si cred ca nu mai e nimic de spus despre tine + ca fiecare isi baga bani personali ,unde vrea ,cand vrea ,cu cine vrea.
Te rog nu strica acest topic , care abia s-a redeschis :D
 
CiNiK blocarea unui recrut se face cu euro nu gold si blocarea este pe o saptamana .
 
blocajul se merita atunci cand gasesti un jucator foarte bun , deoarece castigi si pana la 25 la suta daca ai putere 100 .
insa momentan nu cred ca este indicat doara daca prinzi pe cei care au deja firme multe deschise sau sunt pe cale sa bage euro in joc si asta e destul de greu de ghicit
 
Cei care aveti nevoie de munca ca sa luati bonusul de 100 de dolari la cinci zile puteti veni pe new york sau pe los angeles , am deschis doua firme si sunt acum locuri de munca , exista si mancare si vin pentru a lua putere pe new york .
 
Cei care aveti nevoie de munca ca sa luati bonusul de 100 de dolari la cinci zile puteti veni pe new york sau pe los angeles , am deschis doua firme si sunt acum locuri de munca , exista si mancare si vin pentru a lua putere pe new york .
Am inceput munca pe Canada..daca vin acuma voi pierde zilele de munca de aici, dar dupa voi veni in LA ...si asa nu am fost niciodata :D
 
Loading...
Back
Sus