Fa 5 euro in fiecare zi prin simpla citire de stiri

Raneni

Member
Registered
Banned
In fiecare dimineata, eu unul am un tabiet ce consta in citirea de stiri online, din diverse domenii. Am fost bucuros sa aflu ca exista un site ce te plateste pentru asta. Da, pentru a citi stiri.

Treaba e simpla: site-ul foloseste AdSense si de aici are bani sa plateasca utilizatorii. Tu ai in fiecare zi 500 de stiri pe care le poti citi. Pentru fiecare stire citita primesti suma de 0,01 eurocenti. La un calcul simplu, asta inseamna ca poti face 5 euro in fiecare zi. Fiecare stire trebuie lasata deschisa in browser timp de 15 secunde pentru a fi valida. Daca va tineti de treaba si cititi toate stirile disponibile, puteti face 150 de euro pe luna.

Minimul de plata este de 50 de euro. Banii pot fi primiti prin PayPal, Payoneer si Neteller.

Daca doriti sa-l incercati, intrati aici ->
Daca totusi, vreti si mai multi bani din acest site, pe langa cei 150 de euro, puteti face banuti si din persoanele aduse pe site. Astfel, daca un prieten de exemplu se inregistreaza de pe link-ul tau de invitatie si valideaza toate cele 500 de stiri timp de 2 zile, tu primesti pentru activitatea lui 0,05 eurocenti.
Eu unul spun ca e o metoda numai buna pentru un venit suplimentar. Nu ia nici mult timp si nici nu e greu.
 
Ultima editare de un moderator:
Salutare. Ceva dovezi de plata ai? Adica, totusi, mi se pare mult prea ciudat ce spui tu acolo.
150 de dolari x 100 de utilizatori = 15.000 dolari lunar.. Nu cred ca poate scoate atat din adsense..
 
Daca trebuie sa stai doar 15 secunde inseamna ca nu este vorba de citit stiri , ci de un site precum bux.to neobux s.a.m.d
Eu astept sa pui niste poze cu dovezile de plata si apoi ma inregistrez !
Multa bafta
 
Salutare. Ceva dovezi de plata ai? Adica, totusi, mi se pare mult prea ciudat ce spui tu acolo.
150 de dolari x 100 de utilizatori = 15.000 dolari lunar.. Nu cred ca poate scoate atat din adsense..
Poate nu are doar AdSense. Si poate site-urile ale caror stiri apar la ei pe site platesc o suma de pentru nu stiu cate afisari. Idk.

Daca trebuie sa stai doar 15 secunde inseamna ca nu este vorba de citit stiri , ci de un site precum bux.to neobux s.a.m.d
Eu astept sa pui niste poze cu dovezile de plata si apoi ma inregistrez !
Multa bafta
Uita-te in dreapta la Payment Proofs. Si pe langa ele, exista Google.
 
Poate nu are doar AdSense. Si poate site-urile ale caror stiri apar la ei pe site platesc o suma de pentru nu stiu cate afisari. Idk.
Uita-te in dreapta la Payment Proofs. Si pe langa ele, exista Google.
----------------
Eu ma refeream daca TU ai primit pana acuma vreo plata de la ei ?
 
1. a mai postat cineva despre acest site
2. in tos si faqs minimul este de 50 lire
You can withdraw your money when you get 50.00£.
3. castigi 0.05 euro per referer daca acesta face minim 1000 click
4. pentru ca nu ai dovada de plata trebuie sa fie la metode netestate
5. minimul de plata este prea mare si poate fi considerat scam.
 
@ AlexH, eu sincer cred ca e mare scam. Nu de alta dar i-am facut un simplu calcul la 100 de useri.. nici nu vreau sa ma gandesc la 1000... nu scoate el 150.000 de dolari pe luna sau alte dastea,incat sa plateasca pe cei care intra..
Dar daca va fi platit si va publica dovezile, toata stima si respectul din partea mea
 
Plus are limita de 20 click pe zi, asa ca iti trebuie foarte multe zile pentru a face cei 50 minim.
La o cautare online am vazut ca sunt multe posturi de neplata si tipul este de prin india sau pakistan...
Voiam sa sterg topicul dar l-am lasat sa vad si altii ca pe viitor sa stie.
 
Plus are limita de 20 click pe zi, asa ca iti trebuie foarte multe zile pentru a face cei 50 minim.
La o cautare online am vazut ca sunt multe posturi de neplata si tipul este de prin india sau pakistan...
Voiam sa sterg topicul dar l-am lasat sa vad si altii ca pe viitor sa stie.
Are limita de 500-2500 clikuri pe zi nu 20 ;)
Am testat eu ;)
 
Sa fie oare pe bune. . .cred ca e prea frumos sa fie adevarat. . .nu se poate lua legatura cu cineva de acolo cara a postat dovada de plata?sa intrebam si noi. . .
 
# TAFFY00, nu vrem să-ți stricăm visul,dar realitatea este dură. Din păcate, acest gen de metode sa te îmbogățești peste noapte nu prea merge.
 
Daca poti face 5 euro pe zi inseamna ca poti face minimul de plata in 10 zile, ceea ce mi se pare de domeniul sf. Fa-ne un print cu cat ai adunat tu pana acum in cont si in cate zile...
 
Loading...
Back
Sus