Extrage numere telefon

Poti sa extragi numerele cu un script in php (pe care trebuie sa-l faci).
 
Orice program care are optiunea de extragere cu sub javascript merge.
Poate cineva adapteaza acest script sa functioneze pentru olx.ro https://github.com/Wiserim/OLX-scraper/blob/master/OLXscraper.php
 
@Susp3kt ce ai facut pt nr de tel fiindca e ajax si eu nu am mai avut timp pentru PhantomJS sau js injection. PM daca este necesar.
Ai PM!


@whiteandblack, depinde de ce anume vrei sa preiei (telefon, categorie, nume, localitate, judet, etc). Pentru mai multe detalii poti sa imi trimiti mesaj privat :)/
 
@AlexH Atomic Lead Extractor trebuie sa ii faci ceva setari ? pentru olx
Vad ca extrage numere de cu totul altcv decat trebuie :) adica daca te uiti dupa pe link respectiv nu are treaba nr cu link ala este un nr gen 12376137647612 :p
 
@AlexH Atomic Lead Extractor trebuie sa ii faci ceva setari ? pentru olx
Vad ca extrage numere de cu totul altcv decat trebuie :) adica daca te uiti dupa pe link respectiv nu are treaba nr cu link ala este un nr gen 12376137647612 :p
Nu cred ca o sa mearga cu programe gen atomic pentru ca numarul de telefon nu este in codul sursa, pentru a afla numarul trebuie sa faci request la un alt url.
 
Nu cred ca o sa mearga cu programe gen atomic
Merge ca le scoateam eu inainte. Majoritatea au optiunea de a scoate nume, telefon, email care este protejat cu js sau alte metode.
este un nr gen 12376137647612
Este imposibil sa iti dea asa ceva. Acesta iti culege informatia la cumpul/locatia aleasa.
Click pe aceasta, ii dai un nume sa stii cum va aparea in excel si gata.
Eu alegeam asa:
1. categorie
2. locatie judet
3. numar telefon
4. adresa email unde este disponibil
5. locatie - localitate/oras unde este disponibil
6. nume/user
Asta pentru a putea face selectia mai tarziu.
Sa zicem ca vreau doar numele telelefoane din judetul Galati a celor care sunt in categoria Constructii.
Vezi ca ai demo/trial plus ca sunt si alte module care le poti adauga.
Pe net sunt multe programe de gen care fac asta, sau poti face un bine si cumpara serviciul oferit de @Susp3kt .
 
Loading...
Back
Sus