Experiement real - Ce ar alege o femeie?

Unde credeti ca va alege femeia sa petreaca a treia noapte?

  • Camera Murdara

  • Camera de Lux

  • Esti cu capul baiete


Rezultatele sunt vizibile doar după vot.

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Dupa ce am vazut stirea de aici, mi-am adus aminte de un experiemnet facut de mine si un prieten prin 2004.
Inainte de a scrie datele la experiment voi adauga un sondaj la acest topic si va rog sa votati.

Intrebare:

Petreceti 3 nopti cu aceiasi femei. Prima noapte intr-o camera murdara cu o dezordine de nedescris. Adoua noapte intr-o camera de lux.
Unde credeti ca va alege femeia sa petreaca a treia noapte?

Vorbesc de femei in general si nu o categorie anume.
Test realizat pe aproximativ 30 femei.
 
Eu am votat aseara dar dupa parerea mea sunt 2 posibilitat:
1. O pitipoanca nu cred ca ar merge intr-o camera murdara niciodata.
2. O femeie normala ma gandesc ca ar alege camera de lux, dar daca tine la tine ar merge iar in cea murdara.
 
Nu are treaba daca e sotie, iubita, fata cuminte sau prostituata. In final indiferent cum o numesti tu, ea tot Femeie este, fie ca iti place sau crezi.

Din toate femeile care au participat la experiment doar doua au ales Camera de LUX, restul au ales Camera Murdara.
Mai trebuie sa spun ca majoritatea femeilor care au participat la experiment (ele nu stiau acest lucru) erau casatorite sau aveau iubit, foarte putine au fost singure.

Multi nu o sa fiti de acord cu mine, dar daca analizati la rece cele spuse.

Creeaza-i unui femei DORINTA si se va fute pe ele de principii!

Cand vine vorba despre sex si placere extrema (nu ma refer la misionarul care-l facem toti acasa, noapte cu femeia pentru cateva minute) femeia vrea sa se simta cat mai folosita, injosita, ca adoua zi cand se uita in oglinda se ii fie scarba de ceea ce vede in oglinda. Si chiar daca simte acest lucru, regreta nespus cele intamplate, cand vine invitatia pentru adoua sau a treia oara nu va spune nu. Poate creierul ii spune NU te Duce, dar Dorinta este atat de mare incat nu va asculta vocea ratiunii.

In pat cu o femeie trebuie sa fii cat mai nesimtit, golan, fara pic de respect fata de ea si garantez in majoritatea cazurilor ca se va intoarce + este o metoda buna de agatat femei maritate sau care sunt intr-o relatie.

Va explic si de ce.
O femeie care este intr-o relatie si accepta sa aiba o aventura cu tine, nu o face ca tu esti frumosul pamantului, ci pentru ca este in cautarea a Ceva care nu are sau primeste acasa. Daca vrea misionarul sta acasa cu barbatul, cand e cu tine vrea ce am scris mai sus.

Fiecare dintre voi sunteti liberi sa testati sa vedeti daca am dreptate sau nu.

Pentru cei care sunt in relatie sau casatoriti ar trebui sa stiti ca sexul este sex si nu schimba cu nimic statutul care-l are femeia din viata ta. Daca tu nu esti dispus sa-i oferi placere, atunci altcineva ii va oferi. Si ca sa iti raspunde ce ai in minte acum, iti spun ca asta NU O FACE CURVA, ci este doar o femeie si ea, care are nevoie de placere.
Sa vedem care ma injura primul. :D
 
Loading...
Back
Sus