Exchange social media

Daca nici la facut bani nu se baga, atunci nu vad alta motivatie.
Uneori stau si ma gandesc la ce ma chinuit atat....
Eu nu inteleg organizarea acestor postari ?
Tu ai spus ca fiecare da cate o postare de fiecare pe zi !
Dece nu incercati sa lucrati cu totii la un singur link,sa veniti cu idei si sa il faceti cat mai bun iar banii vor fi mai multi ?
Fara organizare nu se poate face nimic,este le fel ca si cum ai lucra singur !
 
Inca mai este valabil sau se renunta iar si iar? Haideti ca este o idee buna dar nu fara un pic de efort, trebuie un pic de munca nimic nu este gratis....
 
Eu ma pierd in posturile acestea, nu verific din ora in ora forumul si nici nu stiu de ce nu am mai primit notificare la post pe mail cum primeam, dar eu propun altfel sa fie:
Tu AlexH, faci un topic in care sa scri exclusiv numai tu, tu vei avea si postari in plus pentru ca este normal de ocupi de toata treaba !

Ai pus pe grupurile acestea xvvyyvu.
S-au inscris userul x, y, z cu confirmarile noastre prin pm a Zicem!
Apoi, da-i linkul tau prima data sa zicem, vezi cine s-a tinut de cuvant cu comentarile si likurile, dar da-i un interval de timp, sau cine nu a postat in 24H sare din rotatie, apoi prin rotatie alegi pe altcineva, el iti trimite linkul sa il scri in threat ,pune linkul si asa mai departe si va fi numai posturile tale !

ex.
---------------------------------------------------------------------------
Grupurile sunt xyz

Useri inscrisi: Jhonny, AlexH, ectect
----------------------------------------------------------------------------
Urmatorul post in threat: Linkul pus de tine

Si scri numai si numai tu, ca asa facem, un carnat de nu mai intelegem nimic din el !


Eu din threat m-am pierdut prin el, ajungem sa scriem in el ca aia la facebook "partikip" !

Eu ma bag, se poate sa nu fiu o zi pe calc, pierd in ziua aceeaa dar din 7 zile pe saptamana , 4 tot o sa fiu acolo !
 
Facem asa. Stabilim o ora pentru maine cand putem fi toti online ssu chiar asta seara. Voi lasa la liber atunci cele doua postari. Daca nici asa nu ne putem aduna, atunci nu are rost.
 
Diseara sunt diponibil dupa ora 21:00 cu siguranta. Sau maine de dimineata sunt disponibil pana in 11:00 sau seara dupa 20:00 - 21:00 !
Te cred si pe tine, fiindca iti storci creieri si degeaba, sa faci un lucru bun si pentru noi !

Update 21:37 Sunt ON de vreo 15 minute !
 
Ultima editare:
Nu a fost mare pentru ca am fost doar 3 care am comentat, prea putin pentru a ajunge la toti membri din grup. Insa si asa tot am facut 1.40 euro cu tubeadvertising. Daca se implica mai multa lumea poate iesea mai bine.
 
Loading...
Back
Sus