Este facebook down?

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
La voi apare acest mesaj cand vreti sa va accesati setarile din cont?
efe4e392006544c9bda5ebcae71f3e39.png

Cand vreau sa intru in cont la setari imi da aceasa eroare. Am testat pe chrome si mozilla.
La voi cum este?
 
Si la mine e la fel. de o jumate de ora tot asa face. Nici pe pagini nu pot intra ca imi afiseaza doar headeru de la facebook si pagina goala. culmea pe mobil merge. trafic din facebook vine pe site.
 
Ce e culmea ... primesc notificari la greu dar... nu le pot accesa. II dau in judecata ca pierd BANI :)
 
Ce e facebook? :D
La mine pare sa fie totul normal.
 
Si mie imi cere verificare cu cod de pe un cont, dar asa cerea si pana acum cand postai prea mult.
Nu anunta undeva oficial ce schimbari fac cei de la facebook? Pe net articole despre schimbarile lor nu am gasit mai noi de jumatatea lunii decembrie.
 
O schimbare la facebook am observat-o la grupuri. Nu mai poti adauga persoane in grup, doar le poti invita sa se inscrie. Deci nu mai merg scripturile care iti adaugau toti prietenii in grup, doar daca accepta invitatia.
 
La mine pe mobil cand dau click pe notificarile facebook, se deschide si apoi la doua secunda imi da reboot la telefon. De aseara face asta si doar cand intru din notificari, daca intru normal, totul e ok.
 
La mine pe mobil cand dau click pe notificarile facebook, se deschide si apoi la doua secunda imi da reboot la telefon. De aseara face asta si doar cand intru din notificari, daca intru normal, totul e ok.
Si mie imi da crash aplicatia cand dau refresh la newsfeed... tot cam de aseara :oops:
 
Daca la unu ii da crash, la altu reboot..... Mie nu imi merge cu notificariile la mobil. Dau click pe ele si ba ma duce pe pagina normal, ba intra si dupa 2 secunde ma trimite inapoi la mine + mai nou de cand am facut Update nu se mai vede camerele la Live Chat. Apare intuneric si foarte putina lumina. Chiar daca pun camera in fata becului se vede ca si luminita de la capatul tunelului.
 
Loading...
Back
Sus