Stiri Elodia chiar traieste?

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Cred ca majoritatea au vazut stirea din ultimele zile ca Elodia traieste. Astazi am decis sa verific si eu daca este real si am verificat id-ul de la adresa lui Eloadia de pe yahoo.
Spre surpriza mea la prima verificare a aratat ca este online, apoi la cateva minute a aratat ca este pe invizibil.

Puteti verifica si voi daca vreti.


elodia1.png

Este elodia sau altcineva?
 
Si daca traieste de ce se ascunde??? Personal cred ca e moarta....o fi pe fundul unui lac....sau a fost arsa...:D
 
Eu unul nu cred ca este moarta.
Si daca traieste de ce se ascunde???
Pai din cauza la afacerile care le facea inainte.Nu a fost o fata cuminte si cred ca este intr-un program de protectie a martorilor pe undeva.
 
Scripturile acelea de yahoo invisible nu mai functioneaza de ceva ani, de cand yahoo a schimbat protocolul. Parerea mea este ca este moarta.
 
Daca o sa cauti cu alt id, la fel imi apare... am dat search la id-ul meu...si apaream invisible...chiar daca nu eram deloc..iar mai apoi off
 
Daca o sa cauti cu alt id, la fel imi apare... am dat search la id-ul meu...si apaream invisible...chiar daca nu eram deloc..iar mai apoi off
Nu stiam asa, ca nu mai folosesc YM de 2 ani sau mai mult.
Cea mai buna metoda atunci este sa trimiti un e-mail cu notificare de primire si citire. Daca ai primit notificarea, atunci inseamna ca cineva foloseste acel cont.
da fapt acum voi trimite eu un mesaj.
 
Am trimis mesaj si asta am primit de la yahoo.
Cod:
Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.

<[email protected]>:
Remote host said:
554 delivery error: dd Sorry your message to [email protected] cannot be delivered. This account has been disabled or discontinued [#102]. - mta1039.mail.ne1.yahoo.com
 
Cred ca e moarta..sa fim seriosi,in ce cercuri atat de puternice putea sa se învârtă si sa ia nastere taraboiu asta? Astia cu Microsoft au făcut ditamai prejudiciul si sunt multi ca ei si nu au ajuns asa, a stiut Cioaca cum sa joace cartea!
 
Am trimis mesaj si asta am primit de la yahoo.
Cod:
Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.

<[email protected]>:
Remote host said:
554 delivery error: dd Sorry your message to [email protected] cannot be delivered. This account has been disabled or discontinued [#102]. - mta1039.mail.ne1.yahoo.com
Adresa de email a fost dezactivata. Yahoo dezactiveaza adresele de mail dupa o anumita perioada de inactivitate.
 
Loading...
Back
Sus