Ellie White - In mintea mea (videoclip nou)

b0d0

Un Nimeni Celebru ...
Registered
Full Member
Ellie White lansează videoclipul noii sale piese, “Mintea Mea”. Artista își surprinde fanii cu un nou look și cu un clip impresionant filmat într-un conac boeresc cu istorie, situat pe domeniul Mănăsia din județul Ialomița, o clădire în stil Art Nouveau ridicată în secolul al XIX-lea.

Ellie apare în ipostaze romantice, cântând despre dragostea încercată de trecerea timpului pe care o împărtășește cu personajul interpretat de Denis Ștefan, actorul, cunoscut prin rolurile din telenovelele românești, făcându-și apariția pe un cal negru, simbol al nonconformismului masculin și al dorinței de independență.

Piesa vorbește despre iubirea sinceră și pură a tinerilor și sentimentele dureroase pe care le cauzează o despărțire. Artista interpretează rolul fetei care trece prin această experiență, iar actorul Denis Ștefan rolul iubitului său distant și rece, impasibil în fața sentimentelor acesteia.



„Denis m-a impresionat prin modul in care a jucat, m-a uimit relatia dintre el si cal, modul in care comunica si interactiona cu el sunt absolut fascinante. Pe mine m-a facut sa iubesc si mai mult aceste fiinte, am vorbit cu el sa incepem lectii de echitatie si ma gandesc chiar sa cumparam unul pentru noi si pentru copii. Sunt niste animale incredibile!
Gabriela Dragomir si Mihai Petrini, cei doi dansatori, mi-au dat niste senzatii foarte intense… pasiune, dragoste, zbucium. Nu am asistat de mult la un moment ‘live’ de dans contemporan, insa modul in care au interpretat cei doi m-a luat prin surprindere, m-a impresionat, de aceasta am planuit si niste momente speciale cu ei pentru viitor… surpriza! :)”, adauga Ellie White.


Ellie White s-a lansat alaturi de trupa DJ Project, iar impreuna au avut o multime de hituri. Apoi a trecut pe cont solo si a venit cu piese ca Sete de noi, Power of Love sau Nu te mai caut.

Cum vi se pare noul ei single solo?
 
Loading...
Back
Sus