E rau daca vrea s** toata ziua?

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
O intrebare atat pentru barbati cat si pentru femei. De fapt un subiect de discutie pentru ambele parti.
Citeam un articol unde un tip s-a desparti de iubita lui, care este super hot, pentru simplu fapt ca vrea s** prea mult. Vrea in fiecare zi, de cel putin 3-5 ori pe zi.

Cand discuti cu cineva despre acest subiect toti spun ca vor asa ceva, ca le-ar place un barbat sau femeie care sa vrea sa o faca toata ziua, dar cand ajung sa aiba spun ca este prea mult.

Nu stiu cum sunteti voi, dar eu ador o femei foarte activa din punct de vedere sexual. Ceva de genul, oriunde, oricand, oricu, etc.
Am avut discutii personal cu multe persoane care se confruntau cu aceasta problema. Sa zicem ca de 5 ori pe zi pentru unele persoane este foarte mult, dar cand aud ca odata pe saptamana este mult, deaja este stricagor la cer, ciudat, anormal.

Sa zicem cand partenerul tau nu e asa frumos/a, atragator/e poate nu vrei sa o faci asa des, dar cand e super hot, care poate fi motivul de nu vrei?

In pat nu trebuie sa fii frumos ci sa stii cum sa oferi placere persoanei care este cu tine si cred ca asta e tot ce conteaza.
S**ul este cea mai buna varianta de a te elibera de orice energie negativa care o ai in tine, sa scapi de stres si multe altele.
Nu mai spun ca dupa orgasm oxitocina eliberta in corp face cat 1000 de doze de steroizi sau orice alt drog care te face s ate simti bine. Nu stiu daca am dat exemplu cel mai bun, ideea este ca corpul se simte ca si cum ar renaste dupa o doza buna de oxitocina.

Voi ce parere aveti? E bine sa fie mai rea de musca sau nu?
Care e motivul pentru care ai refuza un partener super activ?
 
Loading...
Back
Sus