Promotie Domenii .XYZ Gratuit

cata

Member
Registered
Trebuie sa dau neaparat share pe facebook pentru a putea inregistra un domeniu pe aceasta extensie?
M-am logat in cont de pe link de mai sus si imi arata acest mesaj:
Obțineți domeniul dumneavoastră .xyz gratuit aici: http://goo.gl/g2g2pv
Cand dau click ma duce pe aceiasi pagina.
 
@AlexH: Distribuirea postarii de pe facebook nu este obligatorie pentru a obtine un domeniu .XYZ. Prin distribuirea postarii participi la concursul pentru castigarea unui plan de gazduire premium.

Daca ai deja cont la Hostinger, trebuie sa accesezi tabul Domenii -> Înregistrare domeniu nou din panoul de control.
 
@AlexH: Distribuirea postarii de pe facebook nu este obligatorie pentru a obtine un domeniu .XYZ. Prin distribuirea postarii participi la concursul pentru castigarea unui plan de gazduire premium.

Daca ai deja cont la Hostinger, trebuie sa accesezi tabul Domenii -> Înregistrare domeniu nou din panoul de control.
am gasit acum. Multumesc de info. :p
 
Am inregistrat si eu unul, defapt am facut comanda. Inca nu a fost activat si de trei zile este facuta comanda deja. Sper ca maine sa-mi activeze domeniul :D
 
Nu iti face speranțe, am incercat peste 10 domenii pe conturi diferite si niciunul nu a fost aprobat.am incercat domenii diferite
 
Loading...
Back
Sus