Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Cursurile Google Udacity pentru Android Basics in format video

Discuție în 'Programare si CMS-uri' creată de Alex11b, 6 Noi 2017.

1. Alex11b

Alex11b Fii realist, doreste-ti mereu imposibilul Registered Full Member

Aprecieri primite:
    980
    Puncte trofeu:
    93
    Credit:
    $1.177,17
    Am sa urc in topicul acesta toate cursurile de la a la z in format video pentru Android Basics,exact cea ce am primit si eu pentru cei care vor sa invete.Sunt 12 fisiere zip cu tot cu introducere ele continand sute de videoclipuri totul de la 0.Lectile sunt in ordinea asta in functie de marimea cum mi sau descarcat mie in Pc. Welcome! Videos -> Building Layouts- Part 1 Videos -> Building Layouts- Part 2 Videos -> Practice Set 1 Videos -> Making an App Interactive Videos -> Making an App Interactive Videos (1) -> Practice Set- Making an App Interactive Videos -> Google Developer Challenge Scholarship- Android Basics Videos -> Google Developer Challenge Scholarship- Android Basics Videos (3) -> Google Developer Challenge Scholarship- Android Basics Videos (1) -> Google Developer Challenge Scholarship- Android Basics Videos (2) . Am urcat tot si poate fi descarcat de pe google drive deoarece sunt fisiere mari peste un 1.5gb si forumul nu imi permite sa urc dimeniunile astea. https://drive.google.com/drive/folders/1KSYbl6XC7NbglUWOffC5-26Jmfjkg_A-

Publicitate

cnusi, YooProJecT, PerSeuS și alți 7 apreciază asta.
  2. Adrian Adrian

Adrian Adrian Member Registered

Aprecieri primite:
    16
    Puncte trofeu:
    3
    Credit:
    $86,20
    Oprisan Alina, Mariuselll și Alex11b apreciază asta.
  3. Alex11b

Alex11b Fii realist, doreste-ti mereu imposibilul Registered Full Member

Aprecieri primite:
    980
    Puncte trofeu:
    93
    Credit:
    $1.177,17
    Nu stiu,eu la astea am aplicat celelalte nu le am ,daca a aplicat careva de pe forum la Web Development si a fost acceptat poate are bunavointa de a le urca:) pentru cei care vor sa invete.

Oprisan Alina, Sencuart și Adrian Adrian apreciază asta.
  4. Mariux

Mariux Member Registered

Aprecieri primite:
    25
    Puncte trofeu:
    13
    Credit:
    $176,24
    Multumim frumos!

Oprisan Alina și Alex11b apreciază asta.

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Încărcare...

Distribuie pagina asta