Cursurile Google Udacity pentru Android Basics in format video

Alex11b

Staff
Membru personal
Administrative
Registered
Sponsor
Full Member
VIP Club
Am sa urc in topicul acesta toate cursurile de la a la z in format video pentru Android Basics,exact cea ce am primit si eu pentru cei care vor sa invete.Sunt 12 fisiere zip cu tot cu introducere ele continand sute de videoclipuri totul de la 0.Lectile sunt in ordinea asta in functie de marimea cum mi sau descarcat mie in Pc. Welcome! Videos -> Building Layouts- Part 1 Videos -> Building Layouts- Part 2 Videos -> Practice Set 1 Videos -> Making an App Interactive Videos -> Making an App Interactive Videos (1) -> Practice Set- Making an App Interactive Videos -> Google Developer Challenge Scholarship- Android Basics Videos -> Google Developer Challenge Scholarship- Android Basics Videos (3) -> Google Developer Challenge Scholarship- Android Basics Videos (1) -> Google Developer Challenge Scholarship- Android Basics Videos (2) . Am urcat tot si poate fi descarcat de pe google drive deoarece sunt fisiere mari peste un 1.5gb si forumul nu imi permite sa urc dimeniunile astea. https://drive.google.com/drive/folders/1KSYbl6XC7NbglUWOffC5-26Jmfjkg_A-
 
Multumim frumos! Stii cumva, se pot gasi si cele de pe Web Development?
Nu stiu,eu la astea am aplicat celelalte nu le am ,daca a aplicat careva de pe forum la Web Development si a fost acceptat poate are bunavointa de a le urca:) pentru cei care vor sa invete.
 
Loading...
Back
Sus