Tutorial Cupon google adword - Metoda oficiala pentru cupoane nelimitate

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Metoda de mai jos este functionala 100% si spusa mie chiar de google la telefon. Doar membrii care au minim 50 posturi pot citi metoda prin care pot genera cupoane google adword la discretie.

Metoda mai jos.
[HIDE-POSTS=50]
M-am inregistrat online pentru un cupon google adword. Cand sa-l adaug in cont imi spune ca acesta nu mai este eligibil pentru a utiliza cupon adword, pentru ca este prea vechi.
Apoi adoua zi am primit mesaj de la google ca de am probleme cu acel cupon sa sun si mi-a dat un numar de telefon.
Am suna, tipa de acolo foarte amabila si dupa cateva intrebari mi-a spus cum functioneaza.

1. Pentru ca este prea vechi contul meu nu pot folosi un cupon adword.
2. Am intrebat, atunci cum pot folosi un cupon adword pentru a face publicitate?
3. Mi-a spus ca trebuie sa imi fac un cont nou si apoi sa ma inregistrez online unde vad free cupon adword sau sa sun direct la google adword suport.
4. Ok, dar nu e problema daca folosesc acelasi cont bancar pentru minimul de 25$/Euro/£ la toate conturile noi?
5. Mi-a spus ca nu este problema si chiar daca apare o eroare, oricand pot suna la suport pentru un cupon.
6. Adica pot face cate conturi vreau si tot ce trebuie sa fac este sa sun pentru a primi un cupon adword?
7. Da. Avem stocuri foarte mari de cupoane adword, asa ca nu este problema sa primiti unul sau mai multe.
Daca nu ati inteles cum se procedeaza urmatii pasii de mai jos.
1. faceti un cont nou google.ro/adword
2. in contul vostru gasiti un numar de telefon pentru support
3. sunati la acel numar si dati numarul de client id care il gasiti sus in dreapta.
4. raspundeti la intrebarile care le pune persoana de la support
5. primiti cuponul, care acum il puteti folosi.
La fel poate face de fiecare data cand vedeti reclama cu cupoane adword.
Sper sa va ajute
[/HIDE-POSTS]
 
Loading...
Back
Sus