Cerere CUMPAR Lista abonati rcs rds Romania

erross

Member
Registered
Cumpar lista abonati persoane fizice rds rcs ,nume adresa telefon cat mai actualizata ,astept oferte pe privat
 
Firme nu ma intereseaza am nevoie de numere de fix rds daca ai doar 1000 nu ma intereseaza , am nevoie de minim 300 000 sau toata lista
 
de pe anunturi nu ma intereseaza singurul loc de unde sunt ok sunt pe carteaalbastra.ro , daca iei de acolo e ok
 
Erross , hai sa nu muncim degeaba fiecare, ofera un pret si ulterior vedem daca se merita sau nu , pentru ca ne apucam iti colectam si ne oferi 10 centi ... s-ar putea sa le dam foc decat sa le vindem. spune si o oferta de pret si sunt destui ce te pot ajuta
 
Am primit o oferta de 236k la 200e ,pretul este acesta calculati si voi.sunt 1.3 mil aprox ,pentru cantitati mai mari sunt deschis la negociere
 
Sincer? La 200 de euro as cumpara si eu , da-mi si mie cine le vinde ... defapt ii dau si 400 ...
 
@erross
Imi pare rau dar este foarte putin. Ar insemna aproximativ 0.85 Euro pe mia de telefoane. Daca era doar numar de telefon sa zice ca mai merge, dar la cum vrei este prea putin.
Cel mai putin ti-as fi cerut 1.5 euro pe mia de telefoane.
Daca oferta celui cu 200 era buna cumparai de acolo.
Sa imi spui daca accepti asa, pentru a ma apuca de treaba.
 
OK scoate 1000 nu e problema la platesc s a fie bune incearca de pe Galati prima mie
 
Pai nu era rentabil sa cumperi de la acela cu 200 euro ? :))) acum ce faci accepti preturi asa mari ? Mai prietene te asigur ca ti-ai gresit forumul si cu cine sa o incerci.
 
Doresc o oferta pt numere de telefon Rds rcs Upc digi mobil ! Astept un raspuns !
 
Loading...
Back
Sus