Cerere Cumpar like-uri din Romania!

Topy

Active Member
Registered
Full Member
Salut,

Daca exista cineva care ofera like-uri din Romania sau targetati pe judete, astept un pm cu ofertele voastre.

Multumesc !
 
Nu se merita sa cumperi de la fb, e prea scump, pentru 350 de like-uri, am platit 342 RON la facebook. Impact 10k afisari 20k, cost per rezultat, 0,97,
 
Nu se merita sa cumperi de la fb, e prea scump, pentru 350 de like-uri, am platit 342 RON la facebook. Impact 10k afisari 20k, cost per rezultat, 0,97,
Si eu am avut ptr un prieten ( formatie ) un impact foarte bun si un cost foarte bun la inceput dar dupa vreo 200 de like-uri... costula inceput sa creasca de la vreo 0.33/like la 1 leu. Simt ca deja cum a trecut pagina de 500 de like-uri a inceput sa creasca si costul pe like.
 
Cu cat aveti mai multe specificatii cu atat costul o sa fie mai mare la facebook.
Oricum.. parerea mea e ca nu costul likeului e cel mai important, ci costul conversiei.
Ce trebuie inteles este ca100 de likeuri la pagina cu 100 lei, dar care nu fac nicio conversie e mult mai rau decat 100 likeuri cu 500 lei, dar care sa iti ofere un roi pozitiv. ;)
 
Loading...
Back
Sus