Cerere Cumpar conturi Facebook

Mulțumesc pentru recomandare @AlexH , de ceva timp nu am mai făcut conturi fb (au tot fost probleme la crearea conturilor noi din cauza securității fb ) acum am sa mai fac conturi sa văd cum mai decurg lucrurile conturile sunt verificate cu număr de telefon.

Momentan nu dețin nici un cont fb cu vechime . O zi buna tuturor !
 
Mulțumesc pentru recomandare @AlexH , de ceva timp nu am mai făcut conturi fb (au tot fost probleme la crearea conturilor noi din cauza securității fb ) acum am sa mai fac conturi sa văd cum mai decurg lucrurile conturile sunt verificate cu număr de telefon.

Momentan nu dețin nici un cont fb cu vechime . O zi buna tuturor !



te complici degeaba,nu mai ai sanse never, is restrictii aplicate conturilor noi,imd le va bloca,iar la trimitere poza disabled direct..
 
facebook la conturile noi le dezactiveaza direct daca le trimiti poza, au toleranta zero pt ele, eu am trimis pt doua de 3luni le a dezactivat,am trimis pt doua din aprilie 2017 le a dezactivat,si pozele era de pe vk care rusi nu au facebook , nu aveti sanse daca incercati cu noi,mai ales din cauza restrictiilor full ce le au pus
 
facebook la conturile noi le dezactiveaza direct daca le trimiti poza, au toleranta zero pt ele, eu am trimis pt doua de 3luni le a dezactivat,am trimis pt doua din aprilie 2017 le a dezactivat,si pozele era de pe vk care rusi nu au facebook , nu aveti sanse daca incercati cu noi,mai ales din cauza restrictiilor full ce le au pus
Sunt sanse si la conturi noi...nu la toate ...la unele va merge la altele nu...am conturi unde mi-a cerut de 4 ori poza ...si am conturi unde am trimis odata si gata ..merge de rupe..in grupuri ..pagini..tot. Depinde de la cont la cont.
Cum iti e soarta.:)
Cont nou din Noiembrie 2017 https://www.facebook.com/michelle.franklin.52035772
Postez fara probleme ...in grupuri.
Din 10 adrese noi reusesc sa raman cu 5 bune..eu sunt multumit.

Conturi vechi nu se merita sa vinzi ..pt ca ei nu vor putea schimba adresa de email.... si imi vor umple emailul cu notificari de la Facebook + automat dupa ce vor posta de pe alt ip in grupuri ..vor fi blocati .

Fiecare cum vrea , cum stie si cum poate.;)
 
Sunt sanse si la conturi noi...nu la toate ...la unele va merge la altele nu...am conturi unde mi-a cerut de 4 ori poza ...si am conturi unde am trimis odata si gata ..merge de rupe..in grupuri ..pagini..tot. Depinde de la cont la cont.
Cum iti e soarta.:)
Cont nou din Noiembrie 2017 https://www.facebook.com/michelle.franklin.52035772
Postez fara probleme ...in grupuri.
Din 10 adrese noi reusesc sa raman cu 5 bune..eu sunt multumit.

Conturi vechi nu se merita sa vinzi ..pt ca ei nu vor putea schimba adresa de email.... si imi vor umple emailul cu notificari de la Facebook + automat dupa ce vor posta de pe alt ip in grupuri ..vor fi blocati .

Fiecare cum vrea , cum stie si cum poate.;)

ala ce il aratasi e cont ce nu la prins detectia,dar pe 99% din ele le ia detectia si ii cere identitate cu nr apoi poza...deci depinde ...unele nu le prinde detectia ce au facuto ... dar majoritatea le blocheaza si cand dai poza il dezactiveaza,eu am renuntat a mai trimite poza la cele noi..mereu mi le dezactivat,iar cu cele cu vechime pana in sf 2016 mi le a reactivat...
 
Se gasesc de cumparat conturi cu sau fara poze, create de 1-10 ani.
Iti imprietenesti conturile intre ele, le setezi sa-si posteze pe wall, sa dea likes si comments in news feed si pagini.
Dupa 2 saptamani de incalzire poti incepe sa intri in grupuri, 2-3 grupuri pe zi.... sau daca ai un cont vechi,stabil,intri cu el in zeci de grupuri zilnic si apoi iti adaugi conturile ca prieteni si le inviti toate in toate grupurile in 2-3 zile si gata.
 
Ultima editare de un moderator:
Loading...
Back
Sus