Cumpar Cont Paypal

Renk0

Member
Registered
Banned
Cumpar cont paypal cu vechime mai mare de 6 luni ofer 10 $ pe cont accept si neverificate
-contul trebuie sa fie in stare buna de folosire (fara limitari, fara dispute) si sa aiba o limita de 'receive' de minimum 1.000 euro pe anul 2016
-voi avea nevoie de acces si la adresa de e-mail pe care este facut contul si eventual la intrebarile de securitate
 
Ultima editare:
Nu te-ai gândit rău să ști ,sa o iei cu 10$ și s-o dai cu 30-35$ pe ClubPTC... :)))
Eu nu cumpar contul sa il vand mai departe nici nu am cont acolo, nu cred ca ai voie sa scri numele de la acel forum, imi trebuie contul pentru niste tranzacti, daca doream sa ii dau lu ala scriam "conturi" dar eu am nev pentru mine doar de un cont
 
Eu nu cumpar contul sa il vand mai departe nici nu am cont acolo, nu cred ca ai voie sa scri numele de la acel forum, imi trebuie contul pentru niste tranzacti, daca doream sa ii dau lu ala scriam "conturi" dar eu am nev pentru mine doar de un cont
Am înțeles !
 
Am eu cont paypal de aproximativ 6 luni insa acces la email nu pot sa dau. Daca doresti mut contul pe emailul tau.
Deci astept pm ;)
 
1. Iti poti face cont singur fara probleme si limita de 2500$ pe an.
2. Exista tutorial pe forum cum se face un cont pentru smecherii.
3. Nu stiu cine va vinde un cont paypal cu 10$ pentru asa ceva, mai ales daca are date reale, sau a avut tranzactii cu persoane cunoscute sau retras banii pe cardul sau. In caz de ceva va fi tras la raspundere.
 
nu fac tranzactii inlegale, totul este legal , pot sa-mi fac eu dar nu cu 6 luni vechime...
 
Pentru ce iti trebuie 6 luni vechime?
Conturile noi au limitari multe. Daca contul e nou creat si primesti bani de la cineva nu ii poti retrage sau plati ceva cu ei..iti blochaaza timp de 15-29 de zile suma respectiva(masura luata pentru cei care dau tepe). Sa primesti o plata sa zicem de 200 euro si sa nu-i poti folosi 30 de zile e destul de aiurea...
Totusi 10$ e extrem de putin pentru un cont vechi!
 
Conturile noi au limitari multe.
Eu am facut multe conturi si niciodata nu am avut limitari si fara sa adaug card sau card. Insa am probleme cu cont vechi si foarte multe tranzactii pe el. :p

Depinde de ip, numele la persoana, cel de la care primesti banii, etc. Plus daca primesti banii prin Echek dureaza uneori intre 10 si 30 zile sa primesti banii.
 
Imi voi face acum cont nou si trimit de pe alt cont 200 euro, iar de acolo cumpar ceva. Din experienta mea va merge cu siguranta fara probleme. :p
Dar imi este lene sa fac toate acestea. :p
 
Daca contul este nou chiar trebuie sa astepti 15-30 zile ;)
Din propria mea experienta.
Insa s-ar putea ca sa nu mai astepti trebuie sa introduci cardul.
Nu se stie 100% Dar cred ca trebuie sa introduci cardul din cate am vazut pe paypal ;)
 
Ultima editare:
am testat eu acum..daca trimiti ca si gift ii poti folosi...daca trimit normal de pe un cont de-al tau pe cel nou creat ai limitare..probabil numarul de zile depinde dar astea-s noile lor modificari...s-a redus o parte din scamuri cu treaba asta...
Inainte..faceai un paypal...il puneai pe x sa-ti faca plata si dupa ii cheltuiai si gata..next account...sunt mii de cazuri d-astea pe forumurile din afara...acum e mai greu un pic dar nu imposibil
 
Loading...
Back
Sus