Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Tutorial Cum semnezi un document pdf online

Discuție în 'Tutoriale' creată de AlexH, 7 Oct 2017.

1. AlexH
    Aggressive

AlexH Merg pe strada catre Mine... Membru personal Administrative SEO Expert Freelancer

Aprecieri primite:
    7.099
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $8.051,38
    Azi a trebuit sa semnez niste acte care erau in pdf si imi era lene sa printez, semnez, scanat si trimis. Asa ca am cautat online sign pdf online, unde am gasit multe optiuni.
    Am folosit serviciu de aici: https://smallpdf.com/sign-pdf

1. accesati site-ul
    2. upload la fisierul pdf
    3. faceti semnatura - pe desktop o scrieti cu mouse iar pe telefon cu degetelul
    4. plasati semnatura la final sau untre este specificat si click apply.
    5. descarcati fisierul pdf semnat.

Asta e tot.

Publicitate

emilascovici, cnusi, italiavore și alți 3 apreciază asta.
  2. emilascovici

emilascovici Active Member Registered Full Member

Aprecieri primite:
    109
    Puncte trofeu:
    43
    Credit:
    $170,95
    Oprisan Alina apreciază asta.
  3. Eduard E

Eduard E Active Member Registered Full Member

Aprecieri primite:
    166
    Puncte trofeu:
    43
    Credit:
    $263,96
    In principiu, daca ai nevoie sa semnezi efectiv un document, atunci e ok acest tutorial, dar in zilele noastre daca e nevoie de semnatura electronica, e nevoie doar de numele tau in FULL in dreptul semnaturii (gen complete box) ... tin minte ca semnasem un acord cu cineva acum jumatate de an, intermediat de o companie care se ocupa cu asa ceva, si nu a fost nevoie de semnatura in pix.

Oprisan Alina apreciază asta.

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Încărcare...

Distribuie pagina asta