Cum sa arate telefonul ca un Windows 10 !

Jeliu Mihai Bogdan

Graphic Designer
Registered
Full Member
Graphic Designer
M-am gandit, daca tot petrecem atata timp pe PC-uri si ne obisnuim asa de mult cu interfata Windows-ului 10, am zis, sa va arat un mic truc despre o aplicatie in care va poate face telefonul de zi cu zi care lureaza o versiune de android simpla, intr-un Windows 10 foarte interesant !
Pentru a vedea acest truc, il poti viziona in player-ul de mai jos. Voi ce parere aveti?

 
Chiar misto aplicatia. M-ai facut sa o testez pentru ca totul pare mai usor de navigat si gasit.
Daca vrei sa te ajute la promovare si backlink puternic e nevoie ca lumea sa raspunda la topic pe tema.
 
Daca aveti Root facut la telefon se poate scoate reclamele. Si eu am vrut sa o instalez da am vazut in video ca are ads in ea. Sunt enervante pentru user benefica pentru creator.
 
Din pacate, nu recomand root-ul, deoarece telefonul se opreste in a primii update-uri cat si pierzi garantia telefonului.
 
Chiar misto aplicatia. M-ai facut sa o testez pentru ca totul pare mai usor de navigat si gasit.
Daca vrei sa te ajute la promovare si backlink puternic e nevoie ca lumea sa raspunda la topic pe tema.
Ma bucur ca am reusit sa iti captez atentia cu respectiva aplicatie :) s speram ca are un impact din ce spui :)
 
Loading...
Back
Sus