Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Cum pun reclama im video ?

Discuție în 'Help - Ajutor' creată de Ionut Curca, 17 Mai 2018 la 00:36.

Tags:
  1. Ionut Curca

Ionut Curca Member Full Member Registered

Aprecieri primite:
    56
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $105,01
    Buna seara! Știe cineva care lucrează cu adsense ,cum se poate pune reclamele lor in video pe site ,la fel ca le YouTube,înainte de conținutul din video sa apara reclama, pt un venit mai mare și dacă e complicat? Bănuiesc ca știți la ce ma refer ...Mulțumesc!

Publicitate

Oprisan Alina apreciază asta.
  2. Iurra838

Iurra838 Member Registered

Aprecieri primite:
    47
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $52,89
    Stiu ca era un script care se pune la playere contra robotilor, cred ca daca l-ai modifica ar merge (este topic pe roforum despre asta), sau poti sa utilizezi o tema care are optiunea asta integrata, daca e site bazat pe videoclipuri poti folosi EVS Theme, sau daca e de filme poti folosi dooplay sau grifus, chiar si kermiya are un fel de front advertising, dar aia nu e doar la player, e la tot continutul paginii.
    Desi eu nu prea recomand reclama pe player, poate duce rapid la suspendarea contului din cauza clicurilor invalide, daca vrei neaparat reclama inainte de player incearca ceva gen keremiya, aia e "mai putin daunatoare" ... Cel putin asta e parerea mea

3. WPMT

WPMT Active Member Full Member Registered

Aprecieri primite:
    677
    Puncte trofeu:
    93
    Credit:
    $950,83

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Radio Roforum.net
Încărcare...

Distribuie pagina asta