Tutorial Cum poti vedea live pe facebook in functie de tara - Livemap

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Stiai ca poti vedea orice live pe facebook in functie de tara ?

Tot ce trebuie sa faci este sa accesezi acest link: https://www.facebook.com/livemap/?ref=bookmarks

Ai doua variante sa vezi live-urile prezente.

1. next live din fereastra din stanga
2. click pe punctul albastru de pe harta sa vezi live respectiv

Este chiar interesant sa stiti.
7226e08507534bfb9d4f14f178210e36.png
 
Cand iau o pauza de tigara intru pe sectiunea live din facebook si ma uit in intreaga lume. Poate fi destul de amuzant sa stiti.
Ce am auzit asta seara.

1. doua tipe intr-o masina, dupa locatie pe harta cred ca era undeva prin bucuresti sau langa. Cea din dreapta care si facea live-ul intreaba pe unul ce masina are, iar cea de la valon spune pe un ton de scarba asa: Nu stii fata ca are un golf....

2. La fel doua fete de prin romania in camera lor discutau cu lumea de pe facebook. cea tolanita in pat spune ceva catre cea care face live, dar care nu am inteles bine, iar cea care facea live raspunde : Taci fa, stie ca sunt fututa. :D

3. Altu de prin Satu Mare cred, foarte beat avea mesaj catre lume. Cine din spate la telefon ii soptea cam tare ce sa spuna. Ca da la mumu la bulangii, celor care fac video chat, in special acestora si multe altele.

4. Un pusti de prin Constanta se dadeam mare pe facebook ca ii fure si fute pe toti cei care-l supara, cand amicul lui spune, ba hai mai repede ca ne prind aia din spate. Au inceput sa fuga si dupa un minut gata live. :D


Ma uitam ca in America sunt cam 50 live pe cand in canada nici macar unul la ora asta. Ciudat nu?
 
Loading...
Back
Sus